Razer, DOTA 2 Ekibi Team Alliance ile Ortak Oldu! Razer, DOTA 2 Ekibi Team Alliance ile Ortak Oldu!
Razer ve dünyanın önde gelen spor organizasyonlarından Alliance bugün yeni bir stratejik ortaklık ilan etti. Razer, DOTA 2 Ekibi Team Alliance ile Ortak Oldu!

Razer ve dünyanın önde gelen spor organizasyonlarından Alliance bugün yeni bir stratejik ortaklık ilan etti. Uzun vadeli ortaklık, Team Razer ve Alliance’ın ekiplerinin rekabet ettiği tüm disiplinlerde işbirliği yaptığını görecek.

Razer’la birliktelik aslen Nisan 2013’te; İskandinav ve Avrupa espor’unu desteklemek, bölgedeki gerçek yetenekli oyuncuların uluslararası sahnede parlamasını sağlamak amacıyla kuruldu. O zamandan beri Alliance, Twitch’in en büyük Dota 2 oyuncusu olan AdmiralBulldog ve Twitch’in en büyük Super Smash Bros oyuncularından biri olan Armada gibi dünya çapında önemli oyuncuların da bulunduğu kadrolarıyla küresel başarılara imza attı.

Şimdi ise bu yeni iki yıllık ortaklığın bir parçası olarak, Alliance oyuncuları bir dizi yeni ekipmana kavuşuyor. Oyuncular; BlackWidow klavye, DeathAdder Elite ve Naga Trinity faresi ve Kraken Tournament Edition kulaklıkları dahil olmak üzere yeni Razer çevre birimlerini kullanacak. Alliance, 2013 yılında o sırada Jonathan, “Loda” Berg başkanlığındaki Dota 2 takımı ile The International turnuvasının açılışını kazandığında öne çıktı. O zamandan beri tamamen oyuncu hakimiyetinde olan organizasyon, Dota 2 efsanesini geliştirmeye devam ediyor. Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Razer, 2013’te Alliance’ı oluşturmaya yardımcı oldu çünkü temel değerlerimizin çoğunu paylaşan bir espor ekibi gördük. Alliance, organizasyonlarını ve topluluklarını takım ruhu, adalet ve özveri ile oluşturmaya devam etti. Alliance ile bir kez daha ortak olmaktan gurur duyuyorum. Team Razer’ın da desteğiyle Alliance, bu yıl espor arenasında büyük bir etki yaratmak için müthiş bir kadro kuracak.”

Hearthstone Grandmasters Birinci Sezonu 17 Mayıs’ta Başlıyor

Alliance, Razer ürünlerine katkı sunacak

Team Razer ile çalışarak Alliance, yeni Razer ürünlerinin geliştirilmesinde ve test edilmesinde önemli bir rol oynayacak. Razer’ın kapsamlı oyuncu-dahil araştırma ve geliştirme programı sayesinde Team Razer üyeleri yeni ürünlerin ilk aşamalarını deniyorlar. Yaptıkları geri bildirim ile tüm oyunculara uygun hale getirilmesine katkı sunuyorlar.

Alliance CEO’su Jonathan “Loda”, “Bugün, Razer’ı önümüzdeki 2 yıl boyunca ana ortaklarımızdan biri olarak tekrar ağırlamaktan büyük heyecan duyuyorum,” diyor. “Alliance altında yarışmaya ilk başladığımda Razer, gemiye katılan ve bize destek veren ilk ortaklardan biriydi. 2013’te The Internationals’ta Aegis’i kazandığımızda Razer ile birlikteydi. Razer’in yüksek performanslı çevre birimleri ile oyuncularımız ve yeteneklerimiz artık kesinlikle herhangi bir yarışmaya hazır olacak. Razer, oyuncular için, oyuncular tarafından yapılan gerçek bir öncü. Razer ile, şu anda oyuncu temelli olan bir organizasyon olarak, bir sonraki büyük espor yıldızlarının birlikte büyümesini sürdürmeyi bekleyemeyiz.”

Team Razer’ın Alliance ile olan ortaklığı, ilk hedefi The International’ı tekrar kazanmak olan tüm esporcuların kendileri ve Alliance için yeni başarılar elde etmelerine yardımcı olmak adına organizasyonun özveri, takım ruhu ve topluluk gibi mevcut değerleri üzerine kuruldu.

Hearthstone Grandmasters Birinci Sezonu 17 Mayıs’ta Başlıyor