Sanhok’ta Av Sezonu Açıldı: Predator PUBG Duo Turnuvası Başlıyor! Sanhok’ta Av Sezonu Açıldı: Predator PUBG Duo Turnuvası Başlıyor!
Predator filmi temasında ve sponsorluğunda gerçekleşecek Predator PUBG Duo Turnuvası 12-13 Eylül tarihlerinde! Sanhok’ta Av Sezonu Açıldı: Predator PUBG Duo Turnuvası Başlıyor!

TAM Game, PUBG turnuvalarına Sanhok’ta devam ediyor. 14 Eylül Cuma günü vizyona girecek olan Predator filmi temasında ve sponsorluğunda gerçekleşecek Predator PUBG Duo Turnuvası 12-13 Eylül tarihlerinde twitch.tv/battlegroundstr adresinde izleyicilerle buluşacak.

Predator’e karşı durabilecek seçkin savaşçıların arandığı turnuvada, hayatta kalan ilk 3 takım toplam 3.000 TL  nakit ödül ve Dr. DisRespect’in tercihi ünlü oyuncu kulaklığı markası Turtle Beach ürünlerine sahip olacaklar.

160 takımın yer alacağı turnuvada ünlü yayıncı ve takımlar da hayatta kalma mücadelesi verecek. Mithrain, Armut TV, Schnkr TV, Canko, CihadKris, Patcutez, Lai gibi tanınan yayıncıların yanı sıra, Mod-Z, Beşiktaş Esports, Ice Esports, Royal Bandits (Royal Black), Plan-B Gaming ve Team Ready takımları da Sanhok’ta avlanacaklar. Takımların yer aldığı grupları buradan görebilirsiniz.

TME Film ve Biletinial.com’un katkılarıyla düzenlenen turnuvada izleyicileri 14 Eylül’de gösterime girecek Predator filmine bilet  ve sürpriz hediyeler bekliyor.

Predator PUBG Duo Turnuvası canlı yayın takvimi ise şöyle:

  • 12 Eylül Çarşamba – Canlı Yayın Başlangıç Saati: 18:00
  • 13 Eylül Perşembe – Canlı Yayın Başlangıç Saati: 18:30
eXTREMESLAND ZOWIE CS:GO Asia Open 2018 Türkiye Elemeleri Bitti