Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Başlıyor! Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Başlıyor!
League of Legends’ta Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi 1 Şubat Cumartesi günü başlıyor. Ayrıntılar haberimizde. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Başlıyor!

League of Legends’ta Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi 1 Şubat Cumartesi günü başlıyor. İlk 5 hafta için biletler 17 Ocak’ta satışa sunulacak.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2020 Kış Mevsimi heyecanı 1 Şubat’ta başlıyor. 12 hafta sürecek Kış Mevsimi’ndeki maçlar 1 Şubat’taki açılış mücadelesinden itibaren her haftasonu 14:00’da başlayacak. Sahnenin kapıları her hafta 13.00’dan itibaren açık olacak. İlk bilet satışı mevsimin ilk 5 haftasını kapsayacak, son 4 haftanın biletleri ise ayrıca satışa sunulacak.

Riot Games Espor Sahnesi 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL), 2020 yılında da Riot Games Espor sahnesi’nde. Günlük bilet ücreti ise 20 TL olarak belirlendi. Alanda kategori ayrımı olmadığı için satışlar sahneye en yakından başlayıp sahneye en uzak koltuğa doğru yapılacak. Biletler hem Biletix üzerinden, hem de alandaki gişeden satın alınabilecek.

Twitch ve YouTube üzerinden canlı yayın

Mevsimin tüm karşılaşmalarını online mecralardan da canlı olarak izleyebilirsiniz. LoLespor Twitch hesabından ve YouTube kanallarından tüm mücadeleler naklen yayınlanacak.

Hearthstone Masters Tour 2020’de Dolu Dolu!