Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in Ana Sponsoru ASUS Oldu Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in Ana Sponsoru ASUS Oldu
Yıl boyunca düzenlenecek Wolfteam Türkiye Kupası 2018'in ana sponsoru dünyanın en büyük bilgisayar markalarından ASUS oldu. Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in Ana Sponsoru ASUS Oldu

Yıl boyunca düzenlenecek Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in ana sponsoru dünyanın en büyük bilgisayar markalarından ASUS oldu.

E-spora olan yatırımları her geçen yıl büyüyen Wolfteam bu sene ASUS Türkiye ile anlaşarak oyuncularına muhteşem bir turnuva sezonu sunmaya hazırlanıyor. Şampiyona, Aralık 2018’de İstanbul’da düzenlenecek büyük final sonrasında sona erecek. Türkiye Şampiyonu kupaya uzanacak. Wolfteam Türkiye Kupası 3 ayaktan oluşuyor. Her hafta pazar günleri ESL Go4wolfteam ve Wolfcity şehir turnuvaları yıl boyunca heyecan dolu karşılaşmalara sahne olacak.

ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler, Türkiye’de e-spora olan ilginin hızla arttığını söylüyor. Güler, ASUS Türkiye olarak ülkemizde e-spor alanına önemli yatırımlar yaptıklarını ve sporculara destek sağladıklarını da belirtiyor. E-spor oyuncularına yönelik ASUS ve Republic of Gamers markalı ürünlerini amatör ya da profesyonel oyuncuların deneyimlemelerini istediklerini ekliyor sözlerine Güler. “Wolfteam Türkiye’de oynanan popüler oyunlardan biri. 2018 yılı boyunca yapılacak turnuvalarda Wolfteam oyuncularına ulaşmak ve ASUS markalı ürünlerimizi espor oyuncularının deneyimlerine sunmak için Wolfteam Türkiye Kupası’na adımızı vererek ligin ana sponsoru olduk. Birbirinden rekabetçi 8 espor takımının yer aldığı maçların müthiş heyecanlı geçeceğine inanıyorum. ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in tüm takımlarına ve sporcularına başarılar diliyorum.”

Netmarble Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz ise Netmarble Türkiye’nin e-spora yaptığı yatırımın her yıl biraz daha arttığını belirtiyor. 2017 yılında gerçekleştirdikleri büyük turnuvalar ve düello karşılaşmalarıyla e-spor alanında önemli başarılara imza attıklarını söylüyor. “Global markalar espor turnuvalarında hedef kitlesiyle buluşuyor. ASUS gibi dünya devi bir markanın adını Wolfteam Türkiye Kupası 2018’e vermesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Yıl boyu sürecek işbirliğimiz kapsamında hedeflerimizi birlikte gerçekleştireceğiz. Çok heyecanlı maçlar ve harika bir sezon bizi bekliyor. Tüm takımlara ve oyunculara başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum.”

PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Oldu!