Kategoriler

Zula Kadınlar Turnuvasının Şampiyonu Belli Oldu!

InGame Group, Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Zula Kadınlar Turnuvasının bu yıl ikincisini gerçekleştirdi.

InGame Group, Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Zula Kadınlar Turnuvasının bu yıl ikincisini gerçekleştirdi. Kadın esporcuların yarıştığı turnuvada, Hande “Handeizm” Çarkçı ikinci kez büyük ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin kadınlara özel ilk espor etkinliği olan Zula Kadınlar Turnuvası, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde bu yıl ikinci kez espor severlerle buluştu.

Turnuva için Nonstop Zula Espor Merkezi sabah saatlerinden itibaren espor severlerle dolmaya başladı. Turnuva, İdlib şehitleri için saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı ile başladı.

Yoğun ilgi gören turnuva öncesinde, Kadınlar Liginde yer alan İstanbul Wild Cats ve Mod-z takımları bir gösteri maçı gerçekleştirdi. Gün boyunca süren turnuva heyecanı sürpriz hediyelerle renklendi.

Turnuva için yaklaşık 200 kadın Zula oyuncusu başvuru yaparken, elemeleri geçen 62 kişi 10 bin TL ödül havuzu için yarıştı. Bireysel katılımla gerçekleşen turnuvada yaşanan kıyasıya rekabette, turnuvada geçen yıl birinci gelen Hande “Handeizm” Çarkçı, rakiplerini eleyerek ikinci kez şampiyonluğa uzandı. Yağmur “Kiesay” Vodina ikincilik,  Gizem “Luie” Harmankaya üçüncülük, Ayşe “wAura” Aslan dördüncülük, Cansu “TaO” Güven de beşincilik ödüllerinin sahibi oldu.

Turnuvayı 1000’i aşkın espor tutkunu, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde ücretsiz olarak izledi. 

ÖZEL: Espor Turnuva Botu Tourney, Discord Boost’u Veriyor!

Görüntülenmeler:
10
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
E-Spor · Haber · Oyun Haberleri