Ubisoft’un E3 2017 Planları Açıklandı Ubisoft’un E3 2017 Planları Açıklandı
Ayrıca, Ubisoft çeşitli platformlarda yeni başlıklar sunacak ve ziyaretçileri ve izleyicileri eğlenceyle dolu bir haftayla buluşturacak. Ubisoft’un E3 2017 Planları Açıklandı

Ubisoft, Far Cry 5 ve South Park: The Fractured But Whole hakkında daha fazla bilgi verecekleri ve Assassin’s Creed, Just Dance ve  The Crew oyunlarının son versiyonları ile ilgili detayları paylaşacakları E3 2017 planlarını hazırladı.

Ayrıca, Ubisoft çeşitli platformlarda yeni başlıklar sunacak ve ziyaretçileri ve izleyicileri eğlenceyle dolu bir haftayla buluşturacak.

Ubisoft’un E3 2017 Konferansı 12 Haziran Pazartesi günü saat 23: 00’de başlıyor. 40 dakikalık ön gösterim 22:20’de başlıyor. Ön gösterim ve konferans canlı olarak  Ubisoft.com, Ubisoft YouTube kanalı ve Ubisoft’un Twitch kanalından izlenebilecek. 13-15 Haziran’da E3 ziyaretçileri Ubisoft standında yeni oyunları oynayabilecek ve aktivitelere katılabilecek.

E3’te Ubisoft hakkında tüm bilgileri almak için

Payday’in Geliştiricilerinden Yeni Oyun: GTFOCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.