Cooler Master Yeni CK550 Klavyesini Tanıttı Cooler Master Yeni CK550 Klavyesini Tanıttı
Cooler Master, yeni CK550 mekanik oyuncu klavyesini tanıtıyor. Klavyenin ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Cooler Master Yeni CK550 Klavyesini Tanıttı

Cooler Master, yeni CK550 mekanik oyuncu klavyesini tanıtıyor.

Çevre Birimleri Genel Müdürü Bryant Nguyen yeni klavye serisiyle ilgili şunları söylüyor: “CK550 ve CK552 ile hedefimiz, oyuncuların kaliteden ödün vermeden önemsediği tüm temel özelliklere sahip bir mekanik klavye sunmaktı. Kullanıcılarımız, en yüksek seviyede rekabet için tüm gerekli donanıma yeni klavyelerimiz ile sahip olacak.”

50+ milyon tıklama ömrüne sahip mekanik anahtarlarla üretilen CK550 uzun süre kullanımı için kullanıcı dostu olarak çıkartılmıştır. Mekanik anahtarlar bölgesel olarak kırmızı, mavi ve kahverengi renk tiplerinde kullanılabilir. Tek parça fırçalanmış kavisli alüminyum üst plaka, şık metal renginde üretildi. Böylece klavyenin dayanıklılığı da arttırıldı.

CK550 aynı zamanda anahtar başına RGB aydınlatmaya sahip. Aydınlatma profillerini hem klavye üzerinden hem de yazılım desteği ile kontrol edebileceksiniz. 17 farklı ışıklandırma modunun yanında, her tuşa ayrı ayrı aydınlatma modu da var.

CK550’nin Türkiye satış fiyatı şu an için belli değil. Ancak klavyenin Cooler Master’ın diğer modellerinde olduğu gibi Türkçe dizilim ile geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cooler Master Computex 2018’de Yeni Çevre Bileşenlerini Tanıttı