Cooler Master Yeni Oyuncu Faresi CM310’u Tanıttı Cooler Master Yeni Oyuncu Faresi CM310’u Tanıttı
Cooler Master, yeni ergonomik RGB oyuncu faresini duyuruyor: CM310! Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Cooler Master Yeni Oyuncu Faresi CM310’u Tanıttı

Cooler Master, yeni ergonomik RGB oyuncu faresini duyuruyor: CM310!

Cooler Master’dan Çevre Birimleri Genel Müdürü Bryant Nguyen yeni fare için şunları söylüyor: “Rahat, çok yönlü RGB ve bütçe olarak uygun fare arayan oyuncular için yeni bir model oluşturduk. RGB aydınlatma ve 10.000 DPI sensörü ile hem performans, hem de görünüm olarak oyunculara hitap eden bir model olduğunu söyleyebiliriz.”

CM310, tüm oyuncular için tercih edilebilecek bir fare. Optik 10.000 DPI sensörü en yüksek performansı sunuyor ve DPI/Aydınlatma ayarları için üstte kolay erişimli kontrol düğmelerine sahip. Fare, uzun süren maçlar sırasında eşsiz kontrol ve rahatlık için lastikli yan çerçevelere de sahip. Ağırlığı, stratejik denge için 100 gramda tutuldu. Ayrıca CM310’un tüm gövdesini saran RGB aydınlatması için önceden belirlenen 5 farklı efekt mevcut.

Ergonomik tasarımı, oyun sınıfı optik sensörü ve dengeli ağırlığı ile CM310, en iyi oyun deneyimi için gereken tüm ihtiyaçları uygun fiyatta sunuyor.

Cooler Master’ın yeni faresi çok yakında ülkemizde satışa sunulacak. Ülkemizdeki satış fiyatının 160-180 TL arasında olması bekleniyor.

HP, Yeni OMEN Ürünlerini Piyasaya Sürdü