HyperX Alloy Origins Mekanik Oyuncu Klavyesini Piyasaya Çıkarıyor HyperX Alloy Origins Mekanik Oyuncu Klavyesini Piyasaya Çıkarıyor
HyperX, kendi anahtarlarıyla donattığı HyperX Alloy Origins oyuncu klavyelerini tüm dünyada piyasaya sürüyor. HyperX Alloy Origins Mekanik Oyuncu Klavyesini Piyasaya Çıkarıyor

HyperX, kendi markasını taşıyan anahtarlarını ve bu anahtarlarla donatılan HyperX Alloy Origins oyuncu klavyelerini tüm dünyada piyasaya sürüyor.

Satışa sunulan ilk HyperX klavye anahtarı olan HyperX Red mekanik anahtar, daha kısa çalıştırma noktası ve 80 milyon tıklama ömrüyle geliyor. HyperX Alloy Origins mekanik klavye ise HyperX anahtarlarıyla donatılan ilk tam boy oyuncu klavyesi olma özelliğini taşıyor. Alttan RGB aydınlatmaya sahip tuşlar beş ayrı parlaklık düzeyi sunuyor.

Alloy Origins’te stabil bir alüminyum gövde yer alıyor. Klavyenin alandan tasarruf eden dizilimiyse oyuncuların masalarında daha fazla yer açıyor. Alloy Origins, aydınlatma ve makrolar için kişiselleştirme özelliklerine sahip HyperX Ngenuity yazılımıyla birlikte geliyor. Bu yazılımla her tuşta ayrı aydınlatma efekti ayarlanabiliyor. USB Type C – USB Type A klavye kablosu, istenildiği zaman çıkarılabiliyor.

Alloy Origins’te bulunan özel oyun modları ile kullanıcılar hangi tuşların çalışıp çalışmayacağına karar verebiliyor. Atanan makro tuşları makro arşivine kaydedilebiliyor. Kullanıcılar kendilerine en uygun pozisyonu bulmak için üç farklı açıdan birini seçebiliyor. Kullanıcılar HyperX Ngenuity yazılımıyla üç adet Alloy Origins profilini dahili belleğe kaydedebiliyor. Üründe yüzde 100 anti-ghosting ve tam N-tuş geçişi gibi özellikler de bulunuyor.

Razer Huntsman Tournament Edition Duyuruldu!