Sennheiser Gaming Serisinin En Yeni Kulaklığı PC 373D Tanıtıldı Sennheiser Gaming Serisinin En Yeni Kulaklığı PC 373D Tanıtıldı
Sennheiser Gaming serisinin en yeni kulaklığı PC 373D oyuncu kulaklığı tanıtıldı. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Sennheiser Gaming Serisinin En Yeni Kulaklığı PC 373D Tanıtıldı

Sennheiser Gaming serisinin en yeni kulaklığı PC 373D tanıtıldı. Sennheiser’ın uzmanlığını yansıtan akustik teknolojisi sayesinde PC 373D, oyundaki sesleri adeta gerçek hayata taşıyor.

Oyun dünyasında oyun içi seslerin kaydedildiği ekipmanları üreten tek marka olan Sennheiser, bu tecrübesini oyun tutkunları için yepyeni, premium kulaklığı PC 373D’ye taşıyor. PC 373D, Sennheiser’ın uzmanlığını yansıttığı akustik teknolojisi sayesinde, oyuncuların ihtiyacı olan daha doğal ve gerçekçi sesi sağlıyor.

PC 363D kulaklığın geliştirilmiş versiyonu olan PC 373D, Dolby 7.1 desteğiyle çevresel sesleri daha iyi duyabilmeye imkan tanıyan yeni bir aparata (dongle) sahip. Böylece daha gerçek seslerle oyun oynama imkanı sunan PC 373D, kullanıcılara 4 ayrı ses moduyla kişiselleşmiş bir deneyim de yaşatıyor. PC 373D’in gaming modu oyuna optimize iken eSports modu eSports oyunlarına, kapalı modu ise doğal ses performasına odaklanıyor. Ayrıca kulaklığın müzik modu da bulunuyor.

PC 373D, yüksek kalitede gürültü önleyici mikrofonu sayesinde çoklu oyunculu oyunlarda iletişim kalitesini mükemmel seviyeye getiriyor. Mikrofon belirli bir seviyeye kaldırıldığında kolayca “mute” moduna geçebiliyor. Şık ve etkileyici bir tasarıma sahip PC 373D, XXL açık kulak kapsülleri ve yastıklı kafa bandıyla saatler süren oyun seanslarında bile rahatlıkla kullanılabilecek konforu sağlıyor.

PC 373D ve Sennheiser diğer tüm modellerini Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No:61’deki Sennheiser Deneyim Merkezi’nde deneyebilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca Sennheiser’ın tüm ürün bilgilerine ve online mağazasına www.sennheiser.com.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

Logitech G’nin G533 Oyuncu Kulaklığı Özellikleri ve FiyatıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.