Logitech, MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye ve Fare Setini Tanıttı Logitech, MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye ve Fare Setini Tanıttı
Logitech, ince kompakt bir klavyeye ve modern bir fareye sahip olan Logitech MK470 Slim Combo kablosuz klavye ve fare setini duyurdu. Logitech, MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye ve Fare Setini Tanıttı

Logitech, ince kompakt bir klavyeye ve modern bir fareye sahip olan Logitech MK470 Slim Combo kablosuz klavye ve fare setini duyurdu.

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar şunları söyledi: “Bu ikilinin modern ve ince tasarımı, kişisel zevkinize göre dizayn ettiğiniz masanızda harika görünüyor. MK470 Slim Combo seti, en iyi şekilde çalışmanıza yardımcı olacak yer tasarrufu sağlayan sessiz bir ikili olma özelliğini taşıyor.”

Yeni set, bir sayısal tuş takımı da dahil olmak üzere, ihtiyaç duyulan tüm tuşları sunuyor. Makas switch’lerine sahip ince tuşlar, fısıltı sessizliğinde, dizüstü bilgisayar benzeri bir yazma deneyimi sağlıyor. Sessiz fare tıklamaları da huzurlu bir çalışma deneyimi sunuyor.

Fare-klavye seti bilgisayara 2,4 GHz kablosuz USB alıcıyla bağlanıyor. Set, kullanılmadığında fareyi ve klavyeyi pil tasarrufu moduna geçiren otomatik uyku özelliği içeriyor. Böylece pil değişimleri arasındaki süreyi uzatarak fare için 18 ay, klavye için ise 36 aya kadar pil ömrü sağlıyor.

Logitech, Yeni Pebble M350 Kablosuz Faresini Duyurdu