Logitech Yeni Mekanik Oyun Klavyelerini Tanıttı! Logitech Yeni Mekanik Oyun Klavyelerini Tanıttı!
Logitech G, kablosuz G915 LIGHTSPEED ile G815 LIGHTSYNC RGB modellerini tanıttı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Logitech Yeni Mekanik Oyun Klavyelerini Tanıttı!

Logitech G, kablosuz G915 LIGHTSPEED ile G815 LIGHTSYNC RGB modellerini tanıttı.

G915 LIGHTSPEED

Yeni klavye, LIGHTSPEED teknolojisiyle 1 ms tepki süresi ve 135 güne kadar kesintisiz kablosuz oyun deneyimi sunuyor. G915 LIGHTSPEED ayrıca özel makro dizilerini ve uygulama içi komutları içeren beş adet dahili programlanabilir G tuşu içeriyor.

Yeni LIGHTSYNC RGB aydınlatması ilk kez LIGHTSPEED kablosuz klavyede sunuluyor. LIGHTSYNC sayesinde, Logitech G HUB yazılımı ile yaklaşık 16,8 milyon renk arasından kişiselleştirme yapılabiliyor. Oyuncular RGB colorwave özelliği etkinken, tek şarjla 12 günden fazla sürede oyun oynayabiliyor.

G815 LIGHTSYNC RGB

G815 LIGHTSYNC, 5 özel programlanabilir G tuşu, 3 adede kadar atanmış profil, Logitech G HUB üzerinden özelleştirilebilir Logitech G LIGHTSYNC RGB teknolojisiyle geliyor. Ek olarak, USB 2.0 girişi bağlantı noktasını yüzde 100 güç için kendi girişine bağlayan bir USB kablosu da bulunuyor.

İki klavyede de standart mekanik switch’lere göre yüzde 25 daha hızlı tepkime için GL mekanik switch’ler bulunuyor. Oyun tercihlerine göre tasarlanmış GL Linear, GL Tactile veya GL Clicky modellerinde mevcut olan switch’ler, GL Tactile modelinde, direkt geri bildirim tercih eden oyuncular için fark edilebilir bir tepkime sağlarken, GL Linear modelinde yumuşak bir tuş vuruşu, GL Clicky modelinde ise dokunsal bir geri bildirimle sesli yazma deneyimini sunuyor.

Logitech, MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye ve Fare Setini Tanıttı