Kategoriler

Oyun Dünyasının Sevilen İsimlerinin Tercihi SteelSeries

SteelSeries’in 2020 yılının başında çıkarttığı yeni özel serisi, oyun dünyasından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

SteelSeries tarafından 2020 yılının başında çıkartılan yeni özel seri, oyun dünyasından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Oyuncuların yanı sıra, oyun dünyasının ön plana çıkan isimleri de SteelSeries’i tercih ederek, birçok platformda ürünlerin tanıtımını sağlıyor.

SteelSeries, 2020 yılının başında oyunculara sunduğu oyun ekipmanları ile büyük beğeni toplamıştı. Bu ekipmanlar arasında oyuncu klavyeleri olan Apex 5 ve Apex 7, oyuncu faresi Rival 3 yer alıyor.

Yeni ürünler oyun dünyasında birçok oyuncuya ulaştı. Bunun yanı sıra SteelSeries’in birlikte çalıştığı oyun dünyasından sevilen isimler de oyuncu ekipmanlarını kullanarak onları daha büyük bir kitleye ulaştırmaya devam ediyor.

Bu sevilen isimler arasında hem dünyaca ünlü takımların oyuncuları hem de Türkiye’de yayın ve video içeriği üreterek ön plana çıkan oyun dünyasının sevilen isimleri yer alıyor. SteelSeries, Türkiye’de de sevilen isimlerle ortak işler yürütüyor. Dereceye giren oyunculara ödül sponsoru olan marka, geçtiğimiz aylarda yeni çıkan Artics 1 Wireless kulaklığını da PintiPanda, Can Sungur, Eastergamers ile sosyal medya üzerinden yayınlanan tanıtım videoları ve fotoğraflarıyla tanıtmıştı.

Yeni ürünlerin daha büyük bir kitleye ulaşabilmesi için SteelSeries, sevilen isimlerle çalışmaya devam edecek. Bu isimler arasında ise markanın tanıdık yüzlerinden olan Can Sungur, PintiPanda, EasterGamerstv bulunuyor. Son dönem de ise bu isimlerin arasına Pqueen de katıldı.

HyperX Pulsefire Raid İncelemesi | Hayallerimdeki Fare!

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Ekipman · Fare · Haber · Klavye · PC