Oyuncu Kulaklığı HyperX Cloud Mix Türkiye’de! Oyuncu Kulaklığı HyperX Cloud Mix Türkiye’de!
HyperX’in, Bluetooth kulaklığa da dönüşebilen kablolu oyun kulaklığı HyperX Cloud Mix Türkiye’de satışa çıktı. Oyuncu Kulaklığı HyperX Cloud Mix Türkiye’de!

HyperX’in, Bluetooth kulaklığa da dönüşebilen kablolu oyun kulaklığı HyperX Cloud Mix Türkiye’de satışa çıktı.

Kulaklık, PC ve konsol oyunlarındaki yüksek performansı dışında HyperX’in Çift Odacık teknolojisi ve 40 mm sürücüleriyle de dikkat çekiyor. Hi-Res Audio sertifikalı Cloud Mix, 40.000 MHz’e kadar tanımlı ses gereksinimlerini karşılıyor. Kulaklık Türkiye’de 1.499 TL dolaylarında satışa sunuluyor.

Kablo bağlantısıyla kullanıldığında 10 Hz – 40 kHz arasında değişen frekanslarda yüksek çözünürlüklü ses sunan Cloud Mix, kablosuz modda ise 20 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. HyperX’in özel tasarımı olan 40 mm Çift Odalı sürücüleriyle tasarlanan kulaklık, distorsiyonu azaltmak ve daha net bir ses kalitesi sunmak için basit, orta ve yüksek ses tonlarını ayırabiliyor. Alüminyum kasasıyla HyperX Cloud Mix, hem oyun dünyasının hem de dışarıdaki hayatın risklerine karşı dayanıklı. Saatlerce süren oyun maratonlarında yumuşak hafızalı kulak yastıkları ile konfor da sunuyor yeni kulaklık.

HyperX Cloud Mix | Kablosuz ve Hi-Res Audio Sertifikalı!