SteelSeries’ten Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Kablosuz Kulaklığı! SteelSeries’ten Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Kablosuz Kulaklığı!
Arctis 1’in yeni Wireless modeli; Nintendo Switch, PlayStation 4, PC ve mobil cihazlarda bağlantı sunuyor. SteelSeries’ten Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Kablosuz Kulaklığı!

SteelSeries, Arctis ailesinin en yeni üyesi Arctis 1 Wireless’ı duyurdu. Geçtiğimiz aylarda raflarda yerini alan Arctis 1’in yeni ve inceltilmiş gövdesine sahip olan Wireless modeli; Nintendo Switch, PlayStation 4, PC ve mobil cihazlarda bağlantı sunuyor.

Hem evde hem dışarıda kullanım

Arctis 1 Wireless, küçük bir USB-C donanım kilidi sayesinde PlayStation 4, PC, Android ve Nintendo Switch’te düşük gecikmeli kablosuz kullanım sunuyor. 2.4 GHz kablosuz teknolojisiyle mobil cihazlarda hareket halindeyken de rahatça kullanılabiliyor. ClearCast mikrofonu, ses netliği ve gürültü önleyici özellik sunuyor. Arctis 3, 5, 7 ve 9X’te de bulunan bu teknolojinin en önemli farkı, kullanıcının dilerse mikrofonu tamamen çıkarabiliyor olması.

Satış fiyatı

Arctis 1 Wireless, Airweave kumaş kulak yastıkları ve çelik yapısı ile uzun süreli dayanıklılık sağlıyor. Ayrıca, Xbox oyun kumandaları veya diğer 3.5 mm bağlantı gerektiren cihazlara kolayca bağlanmak için ek 3.5 mm kablo seçeneği de bulunuyor.

Arctis 1 Wireless, steelseries.com resmi sitesinde 99.99$’a satılıyor. Türkiye’deki satışına başlanmasına çok az kalan Arctis 1’in fiyatı merakla bekleniyor.

gamescom 2019: HyperX Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı