SteelSeries Kablosuz Oyun Kumandasını Piyasaya Sürdü SteelSeries Kablosuz Oyun Kumandasını Piyasaya Sürdü
SteelSeries, yeni Stratus Duo oyun kumandasını piyasaya sürdü. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. SteelSeries Kablosuz Oyun Kumandasını Piyasaya Sürdü

SteelSeries, yeni Stratus Duo oyun kumandasını piyasaya sürdü. Uzun pil ömrü sunan Stratus Duo kablosuz oyun kumandası ile birçok oyun oynanabiliyor.

Özellikler

Tamamen kablosuz çalışma özelliğine sahip olan Stratus Duo, tüm Android ve Windows cihazlarına bağlanabiliyor. Yeni cihaz, bağlanırken ayrıca bir yazılım istemiyor ve Bluetooth, USB Kablosuz Adaptör ile bağlanabiliyor. 5 binden fazla Steam oyununun desteklediği oyun kumandası aynı zamanda 20 saate kadar pil ömrü ve oyun esnasında şarj olma özelliği sunuyor. Steam Big Picture Modu ve Steam Link desteğinin faydalarından da yararlanılabilen Stratus Duo’da, tek tuşa basarak Windows ve Steam için olan kablosuz bağlantıdan Android, Oculus Go ve Samsung Gear VR gibi platformlara Bluetooth bağlantısıyla direkt geçiş yapılabiliyor.

Tuş takımı

Oyun kumandasının en önemli özelliklerinden biri, açma/kapama tuşuna sahip olması. Aynı zamanda L ve R tuş setlerinin yaylı değil manyetik olması da önemli avantajlardan biri. Mekanik klavyelerde olduğu gibi, tuşa tamamen basıldığında değil basılmaya başlandığı anda harekete geçme durumu Stratus Duo’da da aynı şekilde işliyor. Android uyumu için mobil oyunlarda kullanılabilir bir cep telefonu yerleştirme kısmı da bulunuyor cihazda.

Steam Controller Yolun Sonuna Geldi