Kategoriler

SteelSeries RGB Aydınlatma Sistemini Ürünlerinde Ön Plana Çıkarıyor

SteelSeries’in 2020 yılının başında oyuncular için tasarladığı Apex 5, Apex 3 ve Rival 3 ürünleri RGB aydınlatma sistemi ile beğeni topluyor.

SteelSeries’in 2020 yılının başında oyuncular için tasarladığı Apex 5, Apex 3 ve Rival 3 ürünleri RGB aydınlatma sistemi ile beğeni topluyor. Son zamanlarda ürünlerinde RGB aydınlatma sistemine önem veren SteelSeries, yeni ürünlerinde de 3, 5 ve 9 şeklinde model isimlendirmesi kullanmaya hazırlanıyor.

SteelSeries, oyunculara sunduğu yeni ürünlerinin birçoğunda RGB aydınlatma sistemini kullanıyor. Aydınlatma, diğer SteelSeries ürünleriyle senkronize edilebilen, reaksiyonlara veya oyun içi etkileşimlere tepki gösteren ve 16,8 milyon renk yansıtan bölgeler sunuyor.

Rival 3, Apex 3 ve Apex 5

Oyuncular, SteelSeries’in ürünlerinde ön plana çıkarttığı bu aydınlatma sistemiyle, Engine programı üzerinden diledikleri renk seçimini yapabiliyor. Her ürününde farklı RGB sistemi kullanan SteelSeries’in, 2020 yılındaki ilk ürünleri için kullandığı sistemler de ürün özellikleriyle birlikte paylaşıldı. Bu özelliğin en çok değerlendirilerek ön plana çıktığı ürünlerden biri Rival 3 oyun faresi oldu.

Bununla birlikte oyun klavyesi Apex 3 ürününde de bu aydınlatma farklı özellikleri ile oyunculara hitap ediyor. 10 bölgeli aydınlatma sistemine sahip oyuncu klavyesiyle birlikte oyuncular en sevdiği renk şeması seçimlerini, oyunlarda saldırı altındayken tepki almak için ayarlayabiliyor. Aydınlatma tamamen oyuncular tarafından düzenlenebiliyor.

Apex 5 de aydınlatma özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanıyor. Oyuncular her tuş için ayrı dinamik RGB aydınlatma sistemi ve milyonlarca renk seçeneği ile klavyelerinin tasarımcısı olabiliyor. Yapılan tasarımlar tüm SteelSeries ürünlerine senkronize edilebiliyor. Aynı zamanda oyuncular, her ürün için ayrı renklendirme seçimleri de yapabiliyor.

Logitech G332 – G432 – G635 – G Pro X Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Ekipman · Fare · Haber · Klavye · Masaüstü · PC