Kategoriler

SteelSeries Yeni Sensei Ten Oyuncu Faresini Tanıttı!

SteelSeries Sensei, güncel teknolojilerle harmanlanıp Sensei Ten olarak kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

SteelSeries Sensei, güncel teknolojilerle harmanlanıp Sensei Ten olarak kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Bu fare, TrueMove Pro sensörü sayesinde esporcuların ilgisini çekiyor.

İki ele de uyumlu

Espor dünyasında oldukça yaygın olarak kullanan ve oyuncuların sıkça tercih ettiği bir fare olan orijinal Sensei, yeni versiyonu ile ilgi çekti.

Japonca ‘cennet’ kelimesinden türetilen Sensei Ten, orijinal Sensei’nin görünüşünü sürdürüyor. Ancak içeride durum farklı ve büyük güncellemeler var. SteelSeries Sensei, 10 yıldan fazla bir süredir rekabetçi oyunlarda ideal deneyim sunuyor. SteelSeries ekibi de herkesin aşina olduğu bu ürünü TrueMove Pro sensörü ile bir üst teknolojiye taşımış.

SteelSeries Sensei

SteelSeries ve PixArt tarafından özel olarak tasarlanmış optik sensör TrueMove Pro, gerçek ve birebir izleme imkanı sağlıyor. Fare, 18.000 CPI ve saniyede 450 inç (IPS) izleme hızı ile herhangi bir yüzeyde kullanılabiliyor. Yeni sensörün gelişmiş takibi ayrıca eğik fare manevralarını, farklı kullanım açılarını, eğimli çarpmaları mümkün kılıyor ve hızlı hareketler sırasında yanlış takibi elimine ediyor.

Uzun ömürlü

Sensei Ten’in ergonomik çift el tasarımı hem sağ hem de solak kullanıcılara hitap ediyor. Sekiz düğmeli şekli, oyuncuların tutuş stillerini gerektiğinde değiştirebilmelerini sağlıyor. Sensei Ten’de ayrıca beş adet dahili bellek bulunuyor. Ayrıca dayanıklı polimer tasarımı, iki bölgeli RGB aydınlatması ve 60 milyon tıklama sağlayan mekanik anahtarı uzun bir fare ömrü sunuyor.

Sensei Ten’in satışına www.steelseries.com adresinde başlanırken fiyatları ise bölgelere göre 59$, 69€ veya 69$ olarak belirlenmiş. Türkiye’deki satış fiyatı ise merakla bekleniyor.

Zowie S1 ve Zowie S2 | Amaca Odaklı Oyuncu Faresi!

Görüntülenmeler:
11
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Ekipman · Fare · Haber · PC