XPG Oyuncu Ekipmanlarında Büyük İndirim! XPG Oyuncu Ekipmanlarında Büyük İndirim!
XPG donanımlarında indirim var! Kampanya süresince klavye, fare ve kulaklık gibi ürünlerde büyük indirimler sunulacak. XPG Oyuncu Ekipmanlarında Büyük İndirim!

XPG donanımlarında indirim var! İndirim kampanyası süresince SUMMONER oyuncu klavyesi 599 TL, PRECOG oyuncu kulaklığı 799 TL, INFAREX M20 oyuncu faresi ise 149 TL fiyatla satılacak.

XPG SUMMONER RGB

Mmarkanın bu alanda öne çıkan ürünlerinden biri SUMMONER mekanik oyuncu klavyesi. Cherry tarafından üretilen mavi anahtarları kullanan klavye, güçlü bir dokunsal ve işitsel geri bildirim sunuyor.

Fırçalanmış alüminyum gövdesiyle şık duran SUMMONER, makro ve medya kontrol tuşları, %100 anti-ghosting özelliği ve mıknatısla tutturulan bilek desteğiyle geliyor. RGB aydınlatmaya da sahip olan klavyenin ışıklandırmasını bir tuşa basarak değiştirmek mümkün.

Devam eden indirim kampanyası ile XPG SUMMONER RGB oyuncu klavyesini 599 TL’den satın almak mümkün.

XPG INFAREX M20

Kampanya boyunca indirimli fiyattan oyuncularla buluşacak bir diğer ürünse INFAREX M20 oyuncu faresi. 20 milyon tıklama ömrüne sahip OMRON anahtarları olan INFAREX M20, 5000 DPI çözünürlükteki optik sensörle geliyor. Ürün kullanıcılara DPI değiştirme imkânı da sunuyor. INFAREX M20’nin ergonomik tasarımı rahat bir tutuş sağlıyor.

RGB aydınlatmaya da sahip olan INFAREX M20 oyuncu faresi kampanya süresince 149 TL fiyatla satılacak.

XPG EMIX H30 ve SOLOX F30 İncelemesi

XPG PRECOG

XPG’nin 2019 içerisinde tanıttığı PRECOG oyuncu kulaklığı sahip olduğu ikili elektrostatik ve dinamik sürücülerle dikkat çekmişti. Hi-Res sertifikasına sahip olan PRECOG, 7.1 Sanal Surround ve Çevresel Gürültü Önleme (ENC) gibi özelliklerle geliyor.

Bir adet dinamik bir adet de elektrostatik olmak üzere çift sürücüye sahip olan kulaklık, bu sayede yüksek ve alçak frekanslı sesleri ayrı ayrı işleyebiliyor. Kulaklığın Sanal 7.1 Surround desteği ise özellikle rekabetçi FPS oyunlarında işe yarıyor. PRECOG’un çevresel gürültü önleme özelliği bulunan mikrofonu ise etraftaki diğer sesleri önleyerek yalnızca konuşan kişinin sesinin karşı tarafa iletilmesini sağlıyor.

XPG PRECOG çift sürücülü oyuncu kulaklığı devam eden kampanya çerçevesinde 799 TL fiyatla oyunculara sunuluyor.

Kampanya kapsamındaki ürünleri Adeks, QP, İtopya, İncehesap ve Sinerji gibi çevrimiçi elektronik mağazalardan edinmek mümkün.

XPG Yeni PC Bileşenlerini Türkiye’de Satışa Sundu