Ghost Recon: Wildlands’in Yeni Güncellemesi Oyunu Biraz Zorlaştıracak Ghost Recon: Wildlands’in Yeni Güncellemesi Oyunu Biraz Zorlaştıracak
Daha önce Special Operations adıyla büyük güncellemeler alacağı söylenen Ghost Recon: Wildlands'in ikinci büyük güncellemesi duyuruldu. Ghost Recon: Wildlands’in Yeni Güncellemesi Oyunu Biraz Zorlaştıracak

Daha önce Special Operations adıyla büyük güncellemeler alacağı söylenen Ghost Recon: Wildlands’in ikinci büyük güncellemesi duyuruldu.

Special Operations 2 güncellemesi oyuna Ghost Mode adlı yeni bir modun yanı sıra Ghost War’a da yenilikler getiriyor. Ghost Mode oyuna epey zor ve gerçekçi bir PvE deneyimini ekliyor. Rakip olarak Santa Blanca kartelinin olduğu modda yaralanan oyuncular kaldırılmazlarsa tamamen ölüyorlar ve bütün ilerlemeleri sıfırlanıyor. Ayrıca taşınabilen silah sayısı da sınırlı Ghost Mode’da; bir ana silahın yanında yalnızca bir tabanca taşınabiliyor. Öte yandan şarjör tam boşalmadan yeniden doldurma alışkanlığına sahip oyunculara da kötü bir haberi var Ubisoft’un. Ghost Mode’da bunu yapan oyuncular attıkları şarjörün içindeki kurşunları da kalıcı olarak kaybedecekler. Böylesine gerçekçi olmaya çalışan bir modda friendly fire özelliğinin açık olacağını söylemeye gerek bile yok zaten.

Special Operations 2 ile gelecek bir diğer yenilik ise Ghost War’a gelecek yeni haritalar. Oyunun PvP tarafını oluşturan Ghost War’a eklenecek yeni haritalardan biri oyuncuların talepleri doğrultusunda karlı, soğuk bir yer olarak tasarlanmış. Ayrıca bu kez izleyiciler de düşünülmüş. Observer Mode ile gelen özel izleyici araçları sayesinde özel PvP maçları istenildiği gibi izlenebilecek. Tüm bunlarla birlikte yeni sosyal özellikler, emote’lar, zafer pozları vb. de Ghost Recon: Wildlands’e gelecek yeniliklerden.

Oyunun Special Operations 2 güncellemesi 31 Temmuz’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında bütün oyuncular için ücretsiz olarak yayımlanacak.

The Crew 2 | İnceleme – Arabadan Uçağa Atlarım Bayramınızı Kutlarım!