Konami, PES 2019’u Resmi Olarak Duyurdu Konami, PES 2019’u Resmi Olarak Duyurdu
Konami, PES 2019'u resmi olarak duyurdu. Ayrıntılara ve ilk ekran görüntülerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Konami, PES 2019’u Resmi Olarak Duyurdu

Konami, PES 2019’u resmi olarak duyurdu. Yeni ve tamamen lisanslı liglerin ekleneceği oyun 28 Ağustos’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Oyunun ilk açıklanan ve öne çıkan özellikleri ise şöyle olacak:

  • Oyuna Yüksek Performanslı Oyuncular özelliği getirilecek. Oyuncular önceki hafta sergiledikleri performanslara bağlı olarak kısa bir dönem için daha yüksek istatistiklere ve muhtemelen yeni becerilere sahip olacak. Takımınızı, favori oyuncularınızın bu özel sürümleriyle güçlendirin ya da iyi performans sergileyen yeni oyuncularla tanışın. PES 2019’da Beckham, Maradona, Cruyff, Nedvěd, Gullit, Maldini ve Kahn gibi efsane oyuncular görülebilecek. Ayrıca daha sonra yeni Efsaneler açıklanacak. 
  • PES LEAGUE haftalık maçlar da myClub’a gelen yeni bir özellik! Eşleşebileceğiniz denklikte kişilerin yer aldığı grubunuzdaki diğer kullanıcılara karşı mücadele edin. Klasmanınız ve pozisyonunuz, performansınıza bağlı olarak değişiklik gösterecek. En üst sıraya çıkmayı başarabilirseniz çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.
  • Oyuncunun benzersizliğini geliştirmeye yardımcı olacak çapraz bacak dönüşü, bakmadan pas, kontrollü aşırtma, alçalan şut ve yükselen şut gibi 11 yeni beceri özelliği geliyor oyuna. Bu yeni beceriler ile birlikte oyundaki toplam beceri sayısı 39’a yükseliyor. Ayrıca oyuncu kişilikleri de yeni bir seviyeye taşındı ve oyun sırasında beceriler ve güçler daha etkili ve görülür olacak.
  • Yeni ışıklandırma teknolojisi sayesinde saate ve hava durumuna bağlı olarak stadyumun görünüşü değişecek. Ayrıca taraftarlar da buna göre ışıklandırılacak. Öte yandan oyuna karlı havalar da geliyor. Karlı havalar tabii ki maçın gidişatını ve oyuncu performanslarını da etkileyebilecek.

Oyunun yayımlanan ilk ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

FIFA 18’e Ücretsiz Dünya Kupası Güncellemesi Geliyor