The Elder Scrolls Legends Steam ve Android İçin Çıktı The Elder Scrolls Legends Steam ve Android İçin Çıktı
Elder Scrolls'un kart oyunu The Elder Scrolls Legends Steam ve Android tabletler için çıkış yaptı. Detaylar haberimizde. The Elder Scrolls Legends Steam ve Android İçin Çıktı

Elder Scrolls’un kart oyunu The Elder Scrolls Legends Steam ve Android tabletler için çıkış yaptı.

Daha önce Bethesda.net üzerinden oynanabilen oyun, artık Windows ve Mac’in yanı sıra Android işletim sistemine sahip tabletler için de piyasaya sürüldü. Ücretsiz olarak oynanabilen The Elder Scrolls Legends, devasa Elder Scrolls evrenini stratejik bir kart savaşına çeviriyor. Oyunu Bethesda.net’ten oynayıp Steam’e geçmek isteyen oyuncular da kayıtlarını kaybetmeden giriş bilgilerini kullanarak oyunu oynamaya devam edebilecek.

Yeni platformlara çıkışın şerefine oyuna iki de yeni mod ekleniyor: Spectator ve Gauntlet. Spectator modunda oyunu oynayan arkadaşlarınızın maçlarını canlı olarak izleme imkanı var. Bethesda, gelecek geri dönüşlere göre bu modu geliştirmeyi düşünüyor. Gauntlet modu ise bildiğimiz gibi; bir grup maça çıkıp leaderboard’da yükselmeye çalışıyoruz. Tabii bunu yaparken oyun içi altın ve yeni kart paketleri gibi ögeler de ödül olarak kazanılabiliyor.

Oyundan bazı ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Elder Scrolls Sayesinde Hayatı Kurtulan Adam