Yerli Yapım Roundous Greenlight’ta Destek Bekliyor Yerli Yapım Roundous Greenlight’ta Destek Bekliyor
Son zamanlarda sayıları hızla artan bağımsız yerli yapımlara bir yenisi daha eklendi: Roundous. Yerli Yapım Roundous Greenlight’ta Destek Bekliyor

Son zamanlarda sayıları hızla artan bağımsız yerli yapımlara bir yenisi daha eklendi: Roundous.

Karton Robot Animasyon ve Oyun Stüdyosu’nun geliştirdiği Roundous Steam’de yer alabilmek için Greenlight’ta oyuncuların desteğini bekliyor.

Hızlı tempolu bir bulmaca oyunu olan Roundous’un ana amacı, dairesel yollarda dönmekte olan araçları bir konvoy haline getirmek. Bunu yapmak için oyuncunun, yolların kesiştiği noktalarda bulunan dairelere basarak araçların rotasını değiştirmesi gerekiyor. Farklı hızlardaki araçlar, bu şekilde arka arkaya dizilip bir konvoy oluşturulduğunda, oyuncu bölümü başarıyla bitirmiş oluyor. Araçların hem birbirine, hem de yollarda bulunabilen engellere çarpmaması için bulmacaları çözebilmeye ek olarak, hızlı refleksler de gerekiyor.

Toplam 60 bölüm içeren oyunda kırsal/kasaba, deniz kenarı ve dünya şehirleri olmak üzere toplam üç adet temamız bulunuyor. Dünya şehirleri temamızda Galata Kulesi’nden Golden Gate Köprüsü’ne, önemli yapılar yer alıyor. Ek görevler içeren ambulans, pizza teslim aracı, okul servisi gibi araçlar da dahil. Pek çok araç çeşidi bulunan oyunun Steam’den piyasaya çıkabilmesi için, Greenlight sayfasından, yeterince evet oyu toplaması gerekiyor.

Buradan oyunu inceleyebilirsiniz. Eğer beğenirseniz evet demeyi unutmayın!

Yerli Ücretsiz Mobil Futbol Bilgi Yarışması