gamescom 2019: Age of Empires 2 Definitive Edition Türkçe Desteğiyle Geliyor! gamescom 2019: Age of Empires 2 Definitive Edition Türkçe Desteğiyle Geliyor!
Kısa bir süre önce ortaya çıkan Age of Empires 2 Definitive Edition Kasım ayında Türkçe dil desteğiyle geliyor! gamescom 2019: Age of Empires 2 Definitive Edition Türkçe Desteğiyle Geliyor!

Microsoft Age of Empires serisini yenilemeyi sürdürüyor. Kısa bir süre önce ortaya çıkan Age of Empires 2 Definitive Edition Kasım ayında Türkçe dil desteğiyle geliyor!

Steam ve Microsoft Store üzerinden ön siparişe de açılan oyunun 14 Kasım’da çıkış yapacağı duyuruldu.

“Age of Empires II: Definitive Edition; büyüleyici 4K Ultra HD grafiklerle, tamamen yenilenmiş oyun sesleriyle, 3 yeni sefer ve 4 yeni medeniyetle gelen yepyeni içerik “The Last Khans” ile şimdiye kadarki en popüler strateji oyununun 20. yıl dönümünü kutluyor.

Benzersiz bir şekilde tüm orijinal seferlerin yanı sıra en çok satan genişletme paketlerini, 200 saatin üzerinde kapsamlı oynanışı ve insanlık tarihinin 1.000 yılını keşfedin. Çağlar boyunca dünyaya hükmetmeye yönelik görevlerinizde 35 farklı medeniyet ile diğer oyunculara meydan okumak için çevrimiçi oynayın.”

Age of Wonders: Planetfall İnceleme | BERK KOMTAN UZAYDA!!!