gamescom 2019: Asphalt Espor Serisi Büyük Finali Fuarda Gerçekleşecek! gamescom 2019: Asphalt Espor Serisi Büyük Finali Fuarda Gerçekleşecek!
Gameloft, mobil yarış serisi Asphalt’ın “Black Shark tarafından sunulan Espor Serisi” finalini duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. gamescom 2019: Asphalt Espor Serisi Büyük Finali Fuarda Gerçekleşecek!

Gameloft, mobil yarış serisi Asphalt’ın “Black Shark tarafından sunulan Espor Serisi” finalini duyurdu. Dünyanın en büyük espor organizasyonu olan ESL ve yarışmanın resmi oyun cihaz sponsoru olan Black Shark ile ortaklık yapılan büyük final, 21 Ağustos’ta Gamescom’da ana sahnede, Salon 11.3’te gerçekleşecek!

Gameloft, Porsche Formula E’yi büyük finalin resmi aracı olmak için davet etti. Resmi olarak duyurulmasından bir hafta önce, prestijli araç yalnızca Asphalt 9: Legends “Asphalt Espor Serisi” Büyük Finalinde gösterilecek. Finale kalan yarışmacılar, bu efsanevi aracı 22 Kasım’da gerçekleşecek olan ABB FIA Formula E Şampiyonasından önce deneyimleme şansını yakalayacak.

4 ay boyunca 9 farklı ülkeden oyuncular Asphalt 9’da karşı karşıya gelmişti. Şimdi ise her ülkenin en iyi oyuncusunun da aralarında olduğu 12 finalist, 20.000€ ödül için birbiri ile yarışacak.

Herkese Açık PlayStation 4 Turnuvası Başlıyor!