gamescom 2019: HyperX Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı gamescom 2019: HyperX Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı
HyperX gamescom’da HyperX Cloud Alpha S oyuncu kulaklığını tanıttı. Kulaklığın ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. gamescom 2019: HyperX Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

HyperX gamescom’da HyperX Cloud Alpha S oyuncu kulaklığını tanıttı. HyperX oyuncu kulaklığı serisinin bu yeni üyesinde üç seviyeye sahip bas ayarı sürgüsü ve özel HyperX sanal 7.1 çevresel ses özelliği bulunuyor.

Cloud Alpha S, çift odacık teknolojisinden yararlanıyor. Kulaklık, sahip olduğu çift odacık sayesinde bas sesleri orta ve yüksek frekanslı seslerden ayırabiliyor. Böylece oyunlarda, müziklerde ve filmlerde dinamik sesler oluşturuyor. HyperX Cloud Alpha’nın tüm tasarım ve ses özelliklerini taşıyan Cloud Alpha S, bunlara ek olarak 7.1 çevresel ses ve birleştirme özellikleriyle geliyor.

Yeni kulaklık yüksek kaliteli köpükten üretilen kulak yastıklarına, nefes alabilir suni deriye ve dayanıklı alüminyum çerçeveye sahip. Ayrıca, gürültü engelleme özelliğine sahip ayrılabilir mikrofon, örgülü kablo, kumaş yedek kulak yastıkları ve taşıma çantasıyla geliyor.

HyperX ürünleri 20 – 24 Ağustos tarihleri arasında Gamescom HyperX standında sergilenecek.

Steelseries Arctis 1 | Bu Fiyata Bu Kulaklık Alınır mı?