​Vainglory Oyuncuları İstanbul’da Buluşuyor ​Vainglory Oyuncuları İstanbul’da Buluşuyor
Super Evil Mega Corp'un geliştirdiği MOBA türünü dokunmatik ekranlara taşıyan Vainglory ilk topluluk buluşmasını İstanbul’da gerçekleştiriyor. ​Vainglory Oyuncuları İstanbul’da Buluşuyor

Super Evil Mega Corp tarafından geliştirilen MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) türünü dokunmatik ekranlara taşıyan Vainglory, ilk topluluk buluşmasını İstanbul’da gerçekleştiriyor.

Oyuncuların her yerde alışmış oldukları MOBA deneyimini yaşadıkları Vainglory bu kez oyuncularını çevrimdışı olarak bir araya getiriyor. Vainglory topluluk yöneticisi Serhat Büktel’in de bulunacağı buluşmada oyuncular merak ettikleri soruların cevaplarını alabilecekler.

İstanbul’da gerçekleştirilecek olan topluluk buluşmasına katılacak oyuncuları farklı etkinlikler ve hediyeler bekliyor olacak.

17 Eylül Cumartesi günü The Game for Big Kids’te düzenlenecek bu etkinliğe bütün oyun severleri bekliyoruz. Vainglory’nin tadını çıkarmak için sizleri de cihazınızla beraber topluluğun bir parçası olmaya davet ediyoruz. Etkinliğe katılmak için aşağıda yer alan kayıt formunu doldurun.

İşte etkinlikte elde edebileceğiniz hediyeler:

  • Vainglory tişörtleri
  • Buluşmaya katılan herkes için Yaz Partisi Phinn görünümü
  • Kura ile 10 kişiye yeni kahraman Baron!
  • Buluşmaya gelenler arasında dağıtılacak toplam 30 000 ICE!

Not: Topluluk buluşması sadece 18 yaş ve üzeri oyuncuların gelmesi için uygundur.

Kayıt formu için tıklayın.

Tarih: 17 Eylül 2016 Cumartesi

Saat: 15:00 – 18:00

Yer: The Game for Big Kids – Point Hotel Barbaros – Esentepe Yıldız Posta Cad. No:29 Şişli/İstanbul

PlayStation 4 Pro Görücüye ÇıktıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.