2015’te Hangi Oyunları Oynayacağız? 2015’te Hangi Oyunları Oynayacağız?
Cehennem gibi bir ay olan 2014’ün Kasım ayını geride bıraktık. Peki bundan sonra oyun dünyasını neler bekliyor? Geçtiğimiz ay yani Kasım ayında, öne çıkan... 2015’te Hangi Oyunları Oynayacağız?

Cehennem gibi bir ay olan 2014’ün Kasım ayını geride bıraktık. Peki bundan sonra oyun dünyasını neler bekliyor?

Geçtiğimiz ay yani Kasım ayında, öne çıkan bazı video oyunlarına yakından bakmıştık. Bu sefer işi biraz daha genişletip, tarihi belli olsun olmasın, beklenen diğer “öne çıkan” oyunları inceleyeceğiz.

Not: Listemizde eksikler elbet olabilir. Bunları, içeriğimizin altında yer alan “yorum” kısmına eklerseniz, herkes bilgilerinizden yararlanmış olur.

Grand Theft Auto V PC Sürümü

Grand Theft Auto V hakkında yazılacak çok fazla şey yok. PS3 ve Xbox 360 sonrası yeni nesile duyurulduğundan beri çılgınlar gibi PC sürümünü bekliyoruz. Yakın zamanda PS4 ve Xbox One için piyasaya çıktı ve FPS bakış açısıyla GTA severlerin kalbini fethetmeyi de başardı.

Rockstar Games, GTA, GTA V, Grand Theft Auto, FPS, Balta, Railgun, Michael, Franklin, Trevor

27 Ocak tarihinde Grand Theft Auto V’in PC sürümü bizlerle olacak. PS4 platformu tarafında merak ettikleriniz için sizi incelememize alalım.

Saints Row: Gat out of Hell
Saints Row gibi çılgın bir aksiyon oyununu bekleyen çok fazla oyuncu var. Cehennemin derinliklerin korkunç yaratıklarla savaşacağımız Saints Row: Gat out of Hell, 23 Ocak tarihinde piyasaya çıkacak. Platform olarak ise PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One kesinleşmiş durumda.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.