2019 League of Legends Dünya Şampiyonası Kamera Arkası Görüntüleri 2019 League of Legends Dünya Şampiyonası Kamera Arkası Görüntüleri
Riot Games, dünyadaki tüm espor tutkunlarının büyük heyecanla izlediği 2019 League of Legends Dünya Şampiyonası Finali açılış seremonisinin kamera arkası görüntülerini yayınladı. Espor tarihinin... 2019 League of Legends Dünya Şampiyonası Kamera Arkası Görüntüleri

Riot Games, dünyadaki tüm espor tutkunlarının büyük heyecanla izlediği 2019 League of Legends Dünya Şampiyonası Finali açılış seremonisinin kamera arkası görüntülerini yayınladı. Espor tarihinin en önemli anlarından birinde sanat ve teknoloji, Riot sanal müzik grubunun şarkısı GIANTS ve şampiyona için hazırlanan şarkı Phoenix’i hayata geçirmek için birleşti.

Dünyanın en büyük espor etkinliklerinden olan LoL Dünya Şampiyonası Finalleri sahne şovlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2019 yılında da gelenek bozulmayarak seyircileri maç öncesi görsel bir şölen karşılamıştı. Şovun ilk ayağını Awaken performansı oluştururken, hemen ardından Riot Games’in sanal grubu True Damage sahne aldı. True Damage GIANTS şarkısını ilk defa izleyicilerle buluşturmuştu. Sihirdar Kupası’nın Louis Vuitton tarafından tasarlanan özel çantasıyla birlikte sahneye gelmesiyle gösterinin ana bölümü başladı. Şampiyonanın şarkısı ise Phoenix, Cailin Russo ve Chrissy Costanza tarafından seslendirilmişti.

League of Legends Dünya Şampiyonası sahne arkasında neler oldu?

Dünya espor tarihinin unutulmaz anlarından birini ortaya koyan iş birliğinin sahne arkasına bakmak isteyenler için Riot Games, 10 Ay, 10 Dakika isimli bir video paylaştı.

Geçtiğimi günlerde ise Riot Games Sezon Ortası Turnuvası’nı iptal kararı almıştı. Firma konu ile ilgili olarak “Bu zorlu süreçte 12 bölgesel ligimiz de yenilikçi yöntemlerden faydalanarak çalışmaya devam ediyor. Oyunumuz ve esporumuz günlük olarak milyonlarca oyuncuya ve taraftara önemli bir eğlence kaynağı oldu ve öyle olmaya da devam edecek. Riot’taki tüm ekipler bir arada çalışarak alternatif etkinlikler ve aktiviteler düzenlemek için bazı değerlendirmeler yapıyoruz. Önümüzdeki süreçte bu konuda yeni planlarımızı paylaşmayı umuyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

Elder Scrolls Online Greymoor Çıkış Tarihi ErtelendiBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.