Rainbow Six Siege’e iki yeni öperatör geldi (Habere tıklamadan önce PC’nizi sesini kısın) Rainbow Six Siege’e iki yeni öperatör geldi (Habere tıklamadan önce PC’nizi sesini kısın)
Ubisoft'un özellikle aksiyondan daha çok stratejik FPS oynamayı seven oyuncular arasında oldukça popüler olan oyunu Rainbow Six Siege iki yeni operatörle zenginleşti. Rainbow Six Siege’e iki yeni öperatör geldi (Habere tıklamadan önce PC’nizi sesini kısın)

Ubisoft’un özellikle aksiyondan daha çok stratejik FPS oynamayı seven oyuncular arasında oldukça popüler olan oyunu Rainbow Six Siege iki yeni operatörle zenginleşti. Operation Steel Wave adı altında gelen, ACE ve Melusi isimli bu yeni operatörlerden ACE Norveçli, Melusi ise Afrikalı. Ace saldıran taraf, Melusi ise savunma tarafına geliyor. Ace, hemen hemen tüm bariyerlerden geçebilirken Melusi ise rakiplerini yavaşlatabiliyor.

Rainbow Six Siege’in oldukça fazla operatörü var ve her gelen yenilikte oyunun dengeleri değişmekte. Bakalım bu yeni iki operatör oyuna nasıl bir katkıda bulunacak.

Tam detaylar pazartesi günü (18 Mayıs 2020 ) açıklanacak.

Rainbow Six Siege’in iki yeni operatörüyle ilgili Türkçe videoyu aşağıda seyredebilirsiniz.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.