Acer, next@acer Etkinliği ile  20’den Fazla Ürününün Tanıtımını Yaptı Acer, next@acer Etkinliği ile  20’den Fazla Ürününün Tanıtımını Yaptı
(Haber Bülteni) Acer, her yıl iki kez düzenlediği küresel etkinliği next@acer’ı birçok marka gibi covid nedeniyle ikinci kez online gerçekleştirdi. Farklı kategorilerdeki 20’den fazla... Acer, next@acer Etkinliği ile  20’den Fazla Ürününün Tanıtımını Yaptı

(Haber Bülteni)

Acer, her yıl iki kez düzenlediği küresel etkinliği next@acer’ı birçok marka gibi covid nedeniyle ikinci kez online gerçekleştirdi. Farklı kategorilerdeki 20’den fazla yeni ürününü görücüye çıkaran firma, ‘Birlikte / Bağlı’ sloganıyla tüketicilere, içerik üreticilerine ve oyunseverlere yönelik yeni masaüstü ve dizüstü bilgisayar, monitör ve projektörler, akıllı hoparlörü Halo, açık oyun topluluğu Planet9 ve bu platforma eklenecek yapay zekalı çevirmeni SigridWave’i duyurdu.

Swift, Spin ve Aspire Serisi Dizüstü Bilgisayarlar

Acer Swift 3X

Swift 3X, sahip olduğu Intel Iris X MAX bağımsız grafik çözümü ile 11. Nesil Intel Core işlemciler sayesinde, fotoğrafçılar ve YouTube için içerik üreten profesyonellere hem iş hem de oyun için farklı özellikler ve güçlü bir performans sunuyor. 1,37 kg ağırlığındaki Swift 3X en yoğun uygulamaları rahatlıkla çalıştırabiliyor.

Acer Spin 5

2020 Red Dot tasarım ödülüne sahip Acer Spin 5, dönüştürülebilir tasarımı, 1,2 kg ağırlığı ve 14,9 mm inceliğiyle öne çıkan 13,5 inç dokunmatik ekranlı bir dizüstü bilgisayar. 360 derecelik menteşe tasarımı ile not almak için tablet modu, yazı yazmak için dizüstü bilgisayar modu tercih edilebiliyor.

Acer Spin 3

Hafif ve taşınabilir yapıdaki Spin 3, 16:10 en boy oranına ve WQXGA (2560 x 1600) çözünürlüğe sahip 13,3 inç çoklu dokunmatik IPS ekran ile geliyor. Ürünle gelen 4096 seviye basınç hassasiyetli Acer Active Stylus, dokunmatik ekrandan yazı veya çizim için en iyi şekilde yararlanılmasını sağlıyor.

 

 

Acer Aspire 5

Iris Xe grafikli veya tercihe bağlı bağımsız NVIDIA GeForce MX450 GPU ile gelen 11. Nesil Intel Core işlemcilere sahip Aspire 5 dizüstü bilgisayar serisi, kullanıcıların aynı anda birden çok iş üzerinde rahatça çalışabilmelerini sağlıyor. Ergonomik menteşe tasarımı Aspire 5’in gövdesini kaldırarak klavyeyi rahat yazı yazmak için belli bir açıda eğiyor.

Porsche Design Acer Book RS

Tamamen metal kompakt bir kasaya sahip olan dizüstü bilgisayar, 11. Nesil Intel Core  i7 işlemci ve NVIDIA GeForce MX350 GPU2 ve 16 GB RAM taşıyor. Yalnızca 1,2 kg ağırlığında ve 15,99 mm inceliğindeki cihazın kasasının üst kısmında karbon fiberden yararlanılmış.

 

Chrome Serisi Dizüstü Bilgisayarlar

Acer Chromebook Spin 513

Gücünü sekiz çekirdekli 8 nm Qualcomm Kryo 468 CPU’ya sahip Snapdragon 7c bilgi işlem biriminden alan Acer Chromebook Spin 513 aynı anda birden fazla görevin üstesinden hızla gelebiliyor.

Acer Chromebook Enterprise Spin 513

BT departmanlarının beğenisini kazanacak kapsamlı Chromebook Enterprise güvenlik özelliklerine sahip olan ürün, BT yöneticilerinin web üzerinden güncellemeleri kolayca kontrol etmesine, uygulamaları yapılandırmasına, eklentiler ve politikalar uygulamasına olanak veriyor.

Chromebox CXI4

Chrome OS yüklü kompakt Acer Chromebox CXI4, okul laboratuvarları, sınıflar, aileler ve küçük işletmeler için düşünülmüş.

Halo Smart Speaker

DTS sound özelliğine sahip Google Asistan uyumlu ilk akıllı hoparlörler arasında yer alan Halo Smart Speaker, kaliteli ve 360 derece ses sağlıyor.  Tercihe bağlı sunulan LED ekran saati ve hava durumunu bir bakışta görme olanağı veriyor. “Hey Google” dendiğinde Halo müzik çalabiliyor, podcast yayınlarını başlatabiliyor, haberleri okuyabiliyor, sorulara yanıt verebiliyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.