Acer’den Oyuncular için Nitro KG2 Serisi Monitörler Acer’den Oyuncular için Nitro KG2 Serisi Monitörler
(Haber Bülteni) Oyuncular için özel tasarlanmış özelliklerle donatılan Acer Nitro KG2 serisi monitörler, ZeroFrame mimarili çerçevesiz ekranında FreeSync Premium ve Black Boost ile akıcı... Acer’den Oyuncular için Nitro KG2 Serisi Monitörler

(Haber Bülteni)

Oyuncular için özel tasarlanmış özelliklerle donatılan Acer Nitro KG2 serisi monitörler, ZeroFrame mimarili çerçevesiz ekranında FreeSync Premium ve Black Boost ile akıcı görüntüler vadediyor.

Acer Nitro KG2 serisi oyun monitörleri, AMD FreeSync Premium ile oyunların takılmasını ve dikkat dağıtan görüntü kırılmalarını önlüyor. FHD çözünürlük sunan monitörün yenileme hızını bilgisayarınızın kare hızı ile senkronize eden teknoloji sayesinde, tepki hızı yüksek ve net görüntüler elde ediliyor. Hız aşırtmalı 165 Hz yüksek yenileme hızıyla sorunsuz ve gecikmesiz oyun deneyimi sunan Nitro KG2 serisi oyun monitörleri, aksiyonun en hareketli anında bile 0,5 ms tepki süresi sağlıyor.

Acer tarafından geliştirilen 11 farklı karanlık seviyesi ayarına sahip Black Boost teknolojisiyse, oyuncuların en karanlık köşelerde saklı duran ve birçok oyuncunun göremediği detayları bile bir bakışta fark etmesini sağlıyor.

HDR10 destekli KG2 serisi, oyuncuların en sevdikleri oyunları artırılmış renk doğruluğuyla, görüntü kalitesi ve kontrastı iyileştirilmiş şekilde deneyimlemelerini mümkün kılıyor. Sunulan ekran modları arasında Aksiyon, Yarış, Spor, Kullanıcı, Standart, ECO, Grafik ve Sinema seçenekleri mevcut. Monitörlerin 6 eksenli ekran ayarı ise gerçekçi renk doğruluğunu mümkün kılıyor.

 

 
Oyuncu Sağlığını Gözeten Teknolojiler

Nitro KG2 serisi oyun monitörleri, sahip olduğu koruyucu teknolojilerle oyuncuların sağlığını da gözetiyor. Acer BlueLightShield teknolojisi, oyuncuların gözlerindeki baskıyı azaltmak için ekranın yaydığı zararlı mavi ışık miktarını ayarlamalarına olanak tanıyor. Acer Flickerless, zararlı ekran titremesini ortadan kaldırarak oyuncuların gözlerini hasardan koruyor ve daha keyifli bir oyun deneyimi sağlıyor.

Low Dimming teknolojisine sahip Nitro KG2 serisi oyun monitörleri, %15’e kadar daha koyu parlaklık seviyeleri sağlıyor. Ekran üzerinden doğrudan ayarlanabilen koyu parlaklık seviyeleri, doğrudan ışığa bakılan görüntülerdeki detayların bile gözü yormadan fark edilmesini mümkün kılıyor. Nitro KG2 serisi oyun monitörlerinin sahip olduğu ComfyView yansıma önleyici mat ekran, uzun oyun ve E-spor maratonlarında oyuncuların gözlerini yormuyor.

Nitro KG2 serisi oyun monitörleri, -5 ve 25 derece eğilebilir stant yapısıyla oyuncuların ekranlarını, boyunlarını ve zihinlerini rahatlatacak ideal pozisyona getirmelerini sağlıyor. ZeroFrame çerçevesiz tasarım ise oyunculara ihtiyaç duydukları geniş ekran alanını sunuyor.

Monitörlerin şık üç ayaklı stant tasarımı, ani fare hareketlerinin ekranı sallamasını engellerken, VESA askı standardı desteğiyse oyuncuların Nitro KG2 serisi monitörlerini güvenle ve kolayca duvara monte edebilmelerine olanak tanıyor.

 

 

Nitro KG2 serisi monitörlerden 23,8 inçlik KG242YP modeli 1.499 TL, 27 inçlik KG272S ise 1.699 TL fiyatla oyun severlerin beğenisine sunuldu.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.