Activision, Warzone’un SBMM Sitesini Kapatıyor Activision, Warzone’un SBMM Sitesini Kapatıyor
(Haber Bülteni) Geçen hafta Activision, Call of Duty istatistik sitesi SBMM Warzone’un 29 Mart’a kadar kapatılmasını talep etti. SBMM Warzone’un yaratıcılarına göre Activision’ın talebi, sitenin... Activision, Warzone’un SBMM Sitesini Kapatıyor

(Haber Bülteni)

Geçen hafta Activision, Call of Duty istatistik sitesi SBMM Warzone’un 29 Mart’a kadar kapatılmasını talep etti. SBMM Warzone’un yaratıcılarına göre Activision’ın talebi, sitenin Activision’ın API kullanım koşullarını ihlal ettiğini ve hem Avrupa Birliği hem de Amerika Birleşik Devletleri’ndeki gizlilik yasalarının diğer ihlallerinin yanı sıra şirketin telif hakkını ihlal ettiğini iddia ediyor.

Activision’ın avukatları tarafından bilgilendirme tyapılan SBMM Warzone kurucuları, Activision ile iletişim kuramadıklarını iletti. Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşım ise şu şekilde:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.