Activison, Bethesda, Capcom ve Daha Fazlasının Humble Bundle’ı Sizlerle Activison, Bethesda, Capcom ve Daha Fazlasının Humble Bundle’ı Sizlerle
Activison, Bethesda, Capcom ve daha fazlasının oyunlarını indirime sokan Humble Bundle, bakın daha ne gibi sürprizler yapmış. Activison, Bethesda, Capcom ve Daha Fazlasının Humble Bundle’ı Sizlerle

Activison, Bethesda, Capcom, 2K, Codemasters, WB Games, Kalypso, THQ ve daha fazla firmanın oyunları için Humble Bundle, yeni paketlerini duyurdu.

ABC Sale adı altında yeni indirimlerini duyuran Humble Bundle, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyuncuların yüzünü güldürmekten geri kalmıyor. Aşağıdaki paketleri incelemek için linkleri takip edebilirsiniz.

Bethesda için buraya

Activison için buraya

Capcom için buraya

2K için buraya

Codemasters için buraya

WB Games için buraya

Kalypso için buraya

THQNORDIC için buraya

Apple ve Nike Mükemmel Koşu Arkadaşı Apple Watch Nike+’ı SunuyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.