ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD Modelini Duyurdu ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD Modelini Duyurdu
ADATA, oyuncular için ürettiği XPG GAMMIX S11 Pro PCIe Gen 3x4 M.2 2280 SSD modelini duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD Modelini Duyurdu

ADATA, oyuncular için ürettiği XPG GAMMIX S11 Pro PCIe Gen 3×4 M.2 2280 SSD modelini duyurdu.

Gelişmiş 3D NAND Flash yongalarla üretilen XPG GAMMIX S11 Pro, yüksek kapasite, daha iyi verimlilik değerleri, daha yüksek güvenilirlik ve TBW değerleri sunuyor. Ürün, yüksek hızlı PCIe Gen 3×4 arayüzünü kullanıyor. Ayrıca NVMe 1.3 ile SLC önbellekleme teknolojileri de mevcut. Öte yandan DRAM tampon bellek gibi özellikleri sayesinde de saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3000MB’a kadar yazma hızları sunabiliyor.

SSD’lerin gerçek performansında önemli bir gösterge olan rastgele okuma ve yazma becerisi bakımından da iddialı olan GAMMIX S11 Pro, 390K/380K IOPS’a kadar çıkabiliyor. Böylelikle kullanıcılar sistem açılışında, büyük boyutlu dosyaların transferinde ve oyunlarda yüksek hızlar ve kısa tepkime süreleri elde edebiliyor.

GAMMIX S11 Pro performans kadar veri güvenliğine de önem veriyor. Ürün, LDPC (Düşük Yoğunluklu Parite Kontrolü) hata düzeltme kodu teknolojisinden faydalanıyor. Böylece geniş bir yelpazedeki veri hatalarını tespit ederek kullanıcıların veri kaybı yaşamasını önlüyor. Ayrıca Uçtan Uca Veri Koruması ve RAID desteği de olan SSD, verilere izinsiz ulaşımı engelliyor. Üstelik veri aktarımının istikrarlı biçimde sürdürülmesini de sağlıyor.

ADATA uzun süreli yük altında kADATA ullanımda ısı birikmesine bağlı olarak performans düşüşlerini önlemek içinse S11 Pro SSD’nin üzerini şık görünüşlü bir metal soğutucu ile kaplamış. Böylelikle 10 santigrat dereceye kadar daha serin çalışabilen GAMMIX S11 Pro kullanıcılara performans kaybı yaşamadan uzun süreli kullanım sunuyor.

Üç farklı kapasite seçeneğiyle gelen GAMMIX S11 Pro SSD’nin yakın zamanda 256GB için 439TL, 512GB için 769TL ve 1TB’lık model için 1479TL fiyat etiketiyle raflarda yer alması bekleniyor. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için xpg.com/tr/feature/596 adresini ziyaret edin.

ADATA’dan Yeni SSD: Ultimate SU630 3D QLC NAND