ADATA Yeni Nesil Ürünlerini Ödüllü Bir Yarışmayla Kutluyor ADATA Yeni Nesil Ürünlerini Ödüllü Bir Yarışmayla Kutluyor
(Haber Bülteni) Dünyanın önde gelen DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri, mobil aksesuarlar, oyun ekipmanları üreticilerinden biri olan ADATA Technology, “ADATA Creates Legends” adlı... ADATA Yeni Nesil Ürünlerini Ödüllü Bir Yarışmayla Kutluyor

(Haber Bülteni)

Dünyanın önde gelen DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri, mobil aksesuarlar, oyun ekipmanları üreticilerinden biri olan ADATA Technology, “ADATA Creates Legends” adlı ödüllü yarışmasını duyurdu. Markanın yeni nesil ürünleri hakkındaki farkındalığı artırmayı hedefleyen yarışma kapsamında telefonlar için duvar kâğıtları hazırlayan kullanıcılar 2000 dolar değerindeki ödülleri kazanma fırsatı yakalayacak.

ADATA LEGEND Ailesi SSD Modelleri

Kampanya kapsamında öne çıkan ürünlerden ilki markanın geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığı LEGEND ailesi yeni SSD modelleri. ADATA LEGEND 740 ve 750 modelleri kullanıcılara PCIe Gen3x4 ve NVMe 1.3 teknolojilerinin imkânlarını sunuyor. İki modelden LEGEND 740 saniyede 2500MB’a varan okuma ve 2000MB’a varan yazma hızına ulaşabiliyor. Bu da içerik üreticilere ve profesyonel kullanıcılara ihtiyaç duydukları kesintisiz performansı veriyor. En yeni Intel ve AMD platformlarla uyumlu olan ürünler PC veya dizüstü sistemlerde vazgeçilmez bileşenler olarak yerlerini garantiliyor.

Marka daha fazla performans isteyen kullanıcılar içinse PCIe Gen4x4 ve NVMe 1.4 teknolojisine sahip LEGEND 840 modelini sunuyor. Bu sayede LEGEND 840, saniyede 5000MB’a kadar okuma ve 4500MB’a kadar yazma hızına erişebiliyor.

ADATA DDR5-4800 Bellek

İşlemci çekirdeği başına bant genişliğini artıran ADATA DDR5-4800, saniyede 4800MT (megatransfer) hıza ulaşabiliyor. Hâlihazırda 8GB, 16GB ve 32GB kapasiteli modülleri bulunan ürünün daha geniş kapasite sunan versiyonları da yolda. Kapasite ve yüksek performans kadar istikrarlı çalışmaya da önem veren ürün Entegre Güç Yönetim Devresi (PMIC) ve Hata Düzeltme Kodu (ECC) özelliklerine de sahip.

ADATA Premier Extreme SDCX SD 7.0 Express Kart

Hafıza kartlarındaki en yeni standart olan SD 7.0 ile uyumlu olan ADATA Premier Extreme SD 7.0 Express Kart, kullanıcılara devrimsel özellikte bir hafıza kartı vadediyor. Hem PCIe hem de NVMe teknolojilerinden faydalanan bu yeni kart adeta bir mini SSD. Ürün, PCIe Gen3x1 ve NVMe desteği sayesinde saniyede 800MB’a kadar okuma ve 700MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor. Bu da SATA SSD’lere kıyasla 1,5 kat daha yüksek hız anlamına geliyor. UHS-II SD ve UHS-I SD kartlarla karşılaştırıldığında ise bu fark 2,7 ile 8 kata çıkıyor.

ADATA Creates Legends Kampanyası

 

ADATA yeni nesil ürünlerinin çıkışını kutlamak için ödüllü bir yarışma düzenliyor. Bugünden itibaren 10 Aralık 2021’e kadar sürecek yarışma kapsamında kullanıcılar hazırladıkları duvar kâğıtları ile 2000 dolar değerindeki ödülleri kazanma şansını yakalayacaklar. Kazanmak için katılımcıların kampanya sitesindeki duvar kâğıtlarını indirip bunlar üzerinde kendi tasarımlarını yaparak, @adata_global ve indirdikleri orijinal duvar kâğıdının yaratıcısını etiketleyip #AdataCreatesLegends etiketiyle Instagram üzerinden paylaşmaları gerekiyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://event.adata.com/AdataCreatesLegends/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.