AION Free-to-Play: 4.8 Güncellemesi AION Free-to-Play: 4.8 Güncellemesi
Fantezi MMO AION Free-to-Play, artık tüm Avrupa dillerinde 4.8 sürümünde oynanabiliyor AION Free-to-Play: 4.8 Güncellemesi

Popüler Fantezi MMO AION Free-to-Play, artık tüm Avrupa dillerinde 4.8 sürümünde oynanabiliyor. “Kader Rüzgarı” başlıklı güncellemede, oyuncular Atreya dünyasında keskin bir değişimle karşılaşıyor. Örneğin Katalam, Sarpan ve Tiamaranta bölgeleri, Balaur Efendisi Beritra’nın yıkım hırsına kurban giderken, karşılığında iki yeni bölge olan Vengar ve Signia okyanusun derinliklerinden gün yüzüne çıkıyor. Oyunun kötü adamı aynı zamanda yeni eklenen 12 kişilik Makarana mahzeninin son rakibi. Bunun ötesinde oyuncuları lejyonlar arasında heyecan verici bölgesel dövüşler ve elden geçirilmiş bir kullanıcı ara yüzü ve sınıf becerileri bekliyor.

Fragtist aion vengar13

Yeni Mahzen: Makarana, Beritranın Sığınağı

Makarana, en üst basamak olan 65. seviyedeki 12 oyuncu için yeni bir mahzen. Yer altı mezarlarının derinliklerinde, üçüncü Balaur Efendisi olan Ereşkigal uyuyor. Ereşkigal, Beritra’nın ilgisini uyandıran, yabancı bir kudreti elinde bulunduruyor.

Lejyonlar Silah Başına: Signia ve Vengar Bölgesel Dövüşlerle Geliyor

Signia ve Vengar bölgeleriyle birlikte yeni bir lejyon dövüşleri için yeni bir mod da AION Free-to-Play’e geliyor: Bölgesel dövüşler. Her iki bölgede de 6. basamaktaki lejyonlar tarafından bölgesel dövüşle ele geçirilebilecek bölgeler bulunuyor. Dövüşler ayrı bir alanda – Mücadele Alanı’nda – gerçekleşiyor.

4.8 güncellemesi bunun ötesinde stigma ve beceri sisteminin yanı sıra AION Free-to-Play ara yüzüne de değişiklikler getiriyor.

4.8 Güncellemesi “Kader Rüzgarının” Özelliklerine Toplu Bakış:

+ Kuzey ve Güney Katalam, Sarpan ve Tiamaranta bölgeleri yok oluyor, Signia ve Vengar ekleniyor

+ 65. basamak ve üstü 12 oyuncu için yeni mahzen: Makarana

+ Bölgesel dövüşler, lejyonlar arasında heyecanlı çarpışmalar yaşanmasını sağlıyor

+ Stigma ve beceri sisteminde değişiklikler yapıldı

+ Kullanıcı ara yüzü elden geçirildiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.