Kategoriler

Alien: Isolation Oyununu Ripley İle Oynayabileceğiz!

Alien: Isolation Oyununu Ripley İle Oynayabileceğiz!

Alien ’a karşı Ripley! Kimin kazandığını biliyoruz gerçi ama…

E3 24014 fuarında gösterilen en kan dondurucu oyunlardan biri, Alien film serisinden yola çıkılarak yapılmış Alien: Isolation oyunuydu. Birinci kişi kamerasından bakılarak oynanan oyunda, filmlerin ana karakteri Ellen Ripley’nin kızı ile beraber korkuyu damarlarımızda hissedeceğiz.

Fakat oyunun dağıtımcısı Sega yaptığı açıklamada, Alien: Isolation oyununda ek bir görevde, orijinal filmin karakter kadrosundan üç farklı kişi olarak da oynayabileceğimizi söyledi. Yani Ripley, kaptan Dallas ve Parker da oyunda oynanabilir birer karakter olacaklar. Bu görevin ismi “Crew Expendable” ve Nostromo’da geçecek, geminin büyük bir kısmı gezilebilir olacak.

Ayrıca oyunu önsipariş edenler bir de “Last Survivor” isimli, Ripley’nin ilk filmin sonunda Nostromo’dan kaçmaya çalıştığı sahneleri baz alan ek bir göreve de sahip olacaklar. Orijinal kadrodan karakterleri ve görevlerini, ilk olarak oyunu önsipariş edenler deneyebilecek. Oyun piyasaya çıktıktan bir süre sonra da, görevler diğer oyunculara açılacak.

Karakterlerin farklı özellikleri olacak mı, yoksa sadece görüntü mü değişecek, onu bilmiyoruz. Ama yine de güzel bir düşünce olmuş. Alien: Isolation oyunu 7 Ekim tarihinde PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında piyasaya çıkacak. Oyunu buraya tıklayarak resmi sitesinden önsipariş yapabilirsiniz.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri