Alt Kültür Aşkına! – Adres Antalya Alt Kültür Aşkına! – Adres Antalya
Dördüncü Duvar Çizgi Roman Dükkânı, çizgi roman, Magic the Gathering, YuGiOh! oyuncularının ve tüm alt kültür meraklılarını ağırlıyor. Alt Kültür Aşkına! – Adres Antalya

Arkabahçe Çizgi Roman Dükkânı adıyla kurulan dükkân, Antalya ilinde bir ilki gerçekleştirmiş ve zamanla sadece çizgi roman okurlarını değil; alternatif kültür ögelerini ve bunlara gönül veren herkesi bir araya getirmeyi başarmıştı.

Kendinizi çizgi roman, Yugioh, Magic gibi birbirinden eğlenceli detaylarla şimartmak istiyorsanız; o zaman bu haberimiz size göre. Tabii bir de Antalya’da yaşıyorsanız, o zaman daha çok mutlu olacaksınız demektir. 

Sadece Antalya’da değil, Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedefleyen Dördüncü Duvar, internet üzerinden gerek sosyal ağlar gerekse kendine ait sitesi ve online satış yapılabilen tüm sistemler üzerinden müşterileri ile buluşma hedefi ile vizyonunu ve ismini değiştirip gelişti. Dördüncü Duvar Çizgi Roman Dükkânı adı ile yoluna gelişerek ve değişerek devam eden dükkân, başta çizgi roman okurları olmak üzere, Magic the Gathering, YuGiOh! oyuncularının yanı sıra, tüm alt kültür meraklılarını da ağırlıyor.

Adres: Sinan Mahallesi Recep Peker Caddesi 2000 Plaza No:13/z10 Muratpaşa/ANTALYA

Telefon: 0242 321 09 02Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.