Kategoriler

Amazon AppStore, Vainglory Yaz Sezonu’nun Sponsoru Oldu

Dokunmatik ekran e-spor oyunu Vainglory, yaz turnuva sezonları için Amazon Appstore ile sponsorluk anlaşmasına vardıklarını ilan etti.

Dokunmatik ekran e-spor oyunu Vainglory, yaz turnuva sezonları için Amazon Appstore ile sponsorluk anlaşmasına vardıklarını ilan etti.

Vainglory’nin yaz sezonundaki her bölgenin en iyi 8 Vainglory takımının da katılacağı ve Seattle’da bulanan Amazon merkez ofisinde düzenlenecek Kuzey Amerika Yaz Finalleri bugün başlayacak ve 11 Eylül’e kadar sürecek. Vainglory etkinlikleri arasında katılım ve izleyici rekorları kırması beklenen “Battle in Seattle” isimli etkinliğe Amazon ev sahipliği yapacak. Bunun yanı sıra Amazon, katılımcılara sezon boyunca çeşitli özel indirimler ve alışverişlerde %25’e kadar ikramiye sağlayan Amazon Coin’den oluşan ödüller verecek. Bu sezonun etkinlikleri, Vainglory’yi rekabetçi oyunlar arasında daha yukarılara taşımak adına Super Evil Megacorp ve Twitch tarafından yönetilecek.

Yaz sezonu izleyici sayılarının 2015 kış sezonunu ikiye katlayarak 3 ila 5 milyon izleyici tarafından takip edileceği düşünülüyor. Sezon, Kuzey Amerika için 2 – 4, Avrupa için 9 -11 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Vainglory Yaz Sezonu Finalleri ile sonlandırılacak.

Vainglory 1.19 güncellemesi; Yaz sezonu ile birlikte, birçok yeni içerik ile beraber Vainglory severler ile buluşuyor. Bunların ilki “Lyra”, sağlık ve koruma büyükleri kullanan ayrıca ışınlanma özelliği olan yepyeni bir kahraman. Ayrıca 1.19 güncellemesi haftasında Summer Party Krul, Sylvan Kestren Tier 1, Fury Rona Tier 2 ve North Wind Reim Tier 1 kostümleri de oyunculara sunulacak. Bununla birlikte yaz sezonunda mevsime özel hazırlanmış bir harita ile beraber oyuncular Sunlight Tokens isimli yeni bir mekanik ile maç sonlarında daha iyi ödüller kazanma fırsatı elde edecekler ve Summer Chest ve Summer Party etkinlikleri ile ek ödüller kazanabilecekler.

Vainglory’yi Amazon Appstore, App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
4
İlgili etiketler:
·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri