Angels Fall First’ün Oynanış Görüntüleri Angels Fall First’ün Oynanış Görüntüleri
FPS türünü seviyorsanız sizi yeni bir isimle tanıştıralım, Angels Fall First. Devasa uçakların stratejisini belirlememizi isteyen Angels Fall First, Steam üzerinden ulaşabileceğimiz bir oyun... Angels Fall First’ün Oynanış Görüntüleri

FPS türünü seviyorsanız sizi yeni bir isimle tanıştıralım, Angels Fall First.

Devasa uçakların stratejisini belirlememizi isteyen Angels Fall First, Steam üzerinden ulaşabileceğimiz bir oyun olacak. Kimi zaman uzay boşluğunda taktiksel savaşlara tanıklık etmemizi sağlayacak.

Unreal Engine 3 teknolojisini gözler önüne seren Angels Fall First, çoklu oyuncu modunda da deneyimlenebilecek. Uzay gemileri ve birbirinden farklı silahları kontrol edebilecek, ayrıca arkadaşlarımızı kendi oyunumuza davet edebileceğiz.

Oyun indie yapımcılar tarafından SIFIR bütyçeyle üretilmiş ve şimdilik Steam üzerinden önsipariş alımına hazırlanıyor. Planetside 2 bu oyundan ne kadar korkmalı? iİşte bu sorunun cevabını siz verin.

İşte oyunun yayımlanan oynanış videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.