Angry Birds’ü Titreten Firma Gram Games ile Konuştuk Angry Birds’ü Titreten Firma Gram Games ile Konuştuk
Eğer mobil oyun yapımcılığıyla ilgileniyorsanız bu röportajı kesinlikle kaçırmayın! Belki de kariyeriniz burada şekil alacak! Gram Games sunar. Angry Birds’ü Titreten Firma Gram Games ile Konuştuk

Eğer mobil oyun yapımcılığıyla ilgileniyorsanız bu röportajı kesinlikle kaçırmayın! Belki de kariyeriniz burada şekil alacak!

1010! oyunuyla 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde Rovio gibi dünya devlerinden çalışan transfer etmeye başlayan Gram Games, 100% bir Türk firması.

Kendine has çalışma sistemi, uluslararası oyuncu kitlesi, mobil oyun yapımcılarına verdiği destek programı vb bir çok özelliğiyle örnek bir yapıya sahip olan Gram Games’in başarı hikayesini konuştuk.

Videoyu Youtube’dan izlemek için tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutmayın

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist
► www.fragtist.comCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.