Kategoriler

Anker, Okula Dönüş Döneminde Yeni Soundcore Kulaklık Modellerini Sunuyor

Anker soundcore kulaklık

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anker, tatilin sona erdiği, şehre dönüş yapılan, okul ve iş yolculuklarının başladığı bugünlerde kullanıcılara Soundcore kategori markasına ait yeni kulaklıkları sunuyor.

Soundcore kategori markası, kulak üstü kulaklıklarda yeni Soundcore Life Q20+ ve Soundcore Life Q10i modelleri ve kulak içi kulaklıklarda çok beğeni toplayan Soundcore Life Dot 3i, Soundcore Life Note 3i ve yeni ürün Soundcore Life P2i ile öne çıkıyor.

Kulak Üstü Kulaklıklarda Anker Farkı

Anker’in üstün ses kalitesi vadeden Soundcore kategori markası, sportif görüntülü kulak üstü kulaklıklara ev sahipliği yapıyor. Satış rekorları kıran Soundcore Q10’un güncellenmiş versiyonu olarak piyasaya sunulan Soundcore Life Q10i; katlanabilir tasarımı, 60 saate varan çalma süresi, Bass Up teknolojisi ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilir ses ayarıyla beklentileri aşıyor. Her gün 2 saat çalma süresiyle tam 1 ay kullanım imkanı veren kulaklık, 5 dakika şarj ile de 5 saatlik bir çalma süresi vadediyor. 40 saatlik çalma süresi ve yüksek ses kalitesiyle piyasaya sunulan bir diğer yeni ürün Soundcore Life Q20+ ise Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, Soundcore uygulamasıyla uyumluluğu, NFX hızlı eşleşme, şeffaf mod, ergonomik kulak yastığı ve kafa bandı gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Anker Soundcore Q10i

Kompakt Tasarım ve Ses Kalitesini Buluşturan Kulak İçi Kulaklıklar

Kulak içi kulaklıklarda Soundcore R100 modelinin güncellenmiş versiyonu olarak piyasaya sunulan Soundcore Life P2i; Bas Modu ve Podcast Modu’ndan oluşan Çift EQ Moduyla ve tek bir şarjla 8 saatlik, kompakt kasa ile 28 saatlik çalma süresiyle kullanıcılarını memnun ediyor. Daha geniş bir ses sahnesi ve olağanüstü netlikte müzik kalitesi sunmalarına yardımcı olan 10 mm grafen sürücülere sahip 36 saate varan çalma süresi sunan Soundcore Life Dot 3i ve Soundcore Life Note 3i modelleri ise Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaflık Modu’na, arka plan gürültüsünü azaltmaya ve sesi yükseltmeye yardımcı olan 4 mikrofona, Soundcore uygulamasıyla kişiselleştirilebilen ses deneyimine sahip. Birbirinden farklı tasarım ve biçimlere sahip kulaklıklar, kullanıcıların ihtiyacına ve tercihine göre farklılaştırılmış durumda.