Kategoriler

Porsche Design ve AOC Ortaklıklarını Açıklıyor

(Haber Bülteni)


Porsche Design ve AOC,  tasarım ve fonksiyonelliği birleştiren yeni bir ortaklığa girdiklerini duyurdular. İki firma bir araya gelerek yüksek performanslı oyun monitörlerini piyasaya sunmaya hazırlanıyorlar. İlk Porsche Design AOC AGON oyun monitörü 2020 yılının sonbaharında piyasaya çıkarılacak.

Porsche Design CEO’su Jan Becker şunları söyledi: “Porsche Design, tüketici elektroniği ürünlerinde çok özel bir yelpazede ürünler sunuyor ve oyun da bu sektörde en hızlı büyüyen pazarlardan biri. Oyun monitörleri, teknik alandan ilham alınarak tasarlanmış yaşam tarzı ürünleri portföyümüze mükemmel bir şekilde uyuyor ve bizler de AOC gibi güçlü, alanında kendini kanıtlamış, ekran piyasasının önde gelen küresel markalarından biri olan bir ortak ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

TPV Technology’de Branded Business Kıdemli Başkan Yardımcısı Nico Vernieuwe ise şunları ekledi: “Porsche Design gibi harika bir ortak ile işbirliği yaptığımız için gururlu ve heyecanlıyız. Kendilerinin tasarım mirası bizim en son teknoloji ürünü ekran teknolojimiz ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Muhteşem ve tamamen eşsiz monitörlerimiz sayesinde, birlikte dünyanın dört bir yanındaki oyunculara eşi benzeri olmayan bir oyun deneyimi sunabileceğimize inanıyoruz.”

Yakın zamanda yeni Porsche Design monitörleri hakkında haberler almaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Haber