Assassin’s Creed Dynasty Webcomic Bir Milyar Görüntülemeye Ulaştı Assassin’s Creed Dynasty Webcomic Bir Milyar Görüntülemeye Ulaştı
(Haber Bülteni) Ubisoft, Assassin’s Creed Dynasty Webcomic’in Çin’de tüm dağıtılmış platformlarda bir milyar izlenmeye ulaştığını açıkladı. Çizgi roman, lansmandan bu yana  tüm platformlarda 9+/10’luk bir dereceyle... Assassin’s Creed Dynasty Webcomic Bir Milyar Görüntülemeye Ulaştı

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Assassin’s Creed Dynasty Webcomic’in Çin’de tüm dağıtılmış platformlarda bir milyar izlenmeye ulaştığını açıkladı. Çizgi roman, lansmandan bu yana  tüm platformlarda 9+/10’luk bir dereceyle Tencent Animation & Comics’te Wuxia türünün en iyi 10’unda kalmayı başardı.

Xu Xianzhe tarafından yaratılan Assassin’s Creed Dynasty, Ubisoft’un ilk orjinal Çin’de geçen çizgi romanı. Tüm karakterler ve hikaye 8. yüzyıl Çin’inde geçiyor.  Assassin’s Creed Dynasty, İpek Yolu’ndaki Hiddens Ones tarafından eğitilen gölgeli bir suikastçı olan Li E’nin inanılmaz yolculuğunu ayrıntılarıyla anlatıyor.

Assassin’s Creed Dynasty’nin İngilizce çevrilmiş basılı versiyonu Volume 1, Amerikan manga ve anime yayıncısı TOKYOPOP ile ortaklaşa piyasaya sürüldü. 2022’ye kadar beş cilt olarak piyasaya sürülen çizgi romanın Volume 2’si, 19 Nisan 2022’de, Volume 3’ü ise 14 Haziran 2022’de satışa sunulacak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.