Kategoriler

Assassin’s Creed Valhalla: Oskoreia Sezonu ve Tombs Of The Fallen Çıktı

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’da dördüncü sezonun ücretsiz olarak yayımlandığını duyurdu. Hasat mevsimi, Oskoreia Festivali’ni ve ölülerin ruhlarının yükselerek yaşayanlar arasındaki zayıfları vahşice avladığı Odin’in Vahşi Avı’nın başlangıcını işaret eder. Oyuncular, Ravensthorpe’u bu korkunç tehdide karşı savunmak ve Kuzgun Klanı’nın kolay bir av olmadığını kanıtlamak zorunda kalacak.

Bu ücretsiz, sınırlı süreli etkinlikte oyuncular, bir sürü ödül kazanmak için yeni etkinlikler ve görevler bulacaklar. Oskoreia Festivali, 11 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında sürecek. Oyuncular, Oskoreia Festivali’ne katılmak için İngiltere’ye ulaşarak ilk iki hikâye bölümünden birini (Grantebridgescire veya Ledecestrescire) tamamlamalı ve 2. seviyede bir yerleşim alanına sahip olmalıdır.

Oskoreia Festivali’nde oyuncular, okçuluk, binicilik ve ruhlara karşı yeni bir turnuva olacak şekilde tekrar oynanabilir üç etkinliğe katılacaklar. Turnuvada oyuncular tehlikenin ortasına atılacaklar. Eğitimli savaşçılardan vahşi canavarlara kadar çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalan oyuncuların, savaş becerilerini en üst düzeyde test etmek için daha zorlu seviyeleri açmaları gerekecek. Okçuluk yarışması, oyuncuların ilerlemesini etkileyecek ve en yüksek puana ulaşmalarını zorlaştıracak yeni eklenen dostane hedeflerle geri dönüyor. Ek olarak, Oskoreia’nın şenlikleri sırasında yeni görevler, oyuncuları Mad Monk ile tanıştıracak ve oyuncular eski bir savaşçının gizemini çözecek.

 

 

 

İngiltere’nin dört bir köşesindeki bu genişleyen zindanlar, oyuncuların yerleşim alanlarını açtığı andan itibaren, hepsini araştırıp bulma kabiliyetlerinin yanı sıra başka hiçbir ön koşula ihtiyaç duymadan erişilebilir olacak. Oyuncular, 9 Kasım’dan itibaren bu unutulmuş mezarları ücretsiz olarak ziyaret edebilecekler.

Son olarak 10 Kasım’da Assassin’s Creed Valhalla, Özel Etkinlik Mücadeleleri ve yeni tek elle kullanılan kılıç Valravn’s Claw ve özel bir tek boynuzlu at bineği gibi heyecan verici ödüllerle oyunun birinci yıl dönümünü kutluyor.

Assassin’s Creed Valhalla; Xbox Serisi X|S, Xbox One konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4, Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’un yanı sıra Stadia ve Amazon Luna’da.

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri