Assassin’s Creed’in Yeni Oyunu Hakkında İlk Bilgiler Geldi Assassin’s Creed’in Yeni Oyunu Hakkında İlk Bilgiler Geldi
Bu sene iki tane üst üste çıkan Assassin’s Creed oyunundan sonra seneye çıkacak olan Assassin’s Creed oyunu belli oldu. Oyuncular Assassin’s Creed Unity’nin sorunları... Assassin’s Creed’in Yeni Oyunu Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Bu sene iki tane üst üste çıkan Assassin’s Creed oyunundan sonra seneye çıkacak olan Assassin’s Creed oyunu belli oldu.

Oyuncular Assassin’s Creed Unity’nin sorunları hakkında konuşadursun, Ubisoft, önümüzdeki sene çıkacak olan Assassin’s Creed’in yapımına başlamış bile. 19. yüzyılda Victoria devrinde geçecek olan yeni Assassin’s Creed oyunun ismi ise şu an için Victory olarak geçiyor.

Victoria devrindeki Londra’da geçecek olan yeni oyun hakkında henüz resmi bir açıklama gelmemesiyle birlikte oyun hakkında da pek bir bilgi bulunmuyor. AC III ve AC IV’ün DLC’lerini de yapmış olan Ubisoft Quebec‘in geliştireceği oyunun bir yıl sonra, yani 2015’in Kasım ayında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkması bekleniyor.

Sızan görsele baktığımızda artık oyunun günümüz sokak mantığına ulaştığını ve at arabalarının kullanımının daha da yaygınlaştığını görüyoruz. Görselin sağ tarafında bulunan Big Ben de tüm ihtişamıyla karşımızda. Arka planda görülen sanayi dumanları da gözümüzden kaçmıyor.  Bakalım Victory kod adlı yeni AC oyunu teknik anlamda sorunsuz ve hikâye açısından başarılı olabilecek mi?

 

fragtis_ac_victory

fragtis_ac_victory4

fragtis_ac_victory5

fragtis_ac_victory6

Görsellerin üstüne tıklayarak büyük haline ulaşabilirsiniz.