ASUS, 21 Red Dot Ürün Tasarımı Ödülü Kazandı ASUS, 21 Red Dot Ürün Tasarımı Ödülü Kazandı
ASUS, ürün tasarımlarıyla 21 adet Red Dot ödülü kazandığını duyurdu. Şirket bir yılda kazanılan Red Dot ödülü sayısında kendi rekorunu kırdı. ASUS, 21 Red Dot Ürün Tasarımı Ödülü Kazandı

ASUS bugün, ürün tasarımlarıyla 21 adet Red Dot ödülü kazandığını duyurdu. Şirket böylece bir yıl içinde kazanılan Red Dot ödülü sayısında kendi rekorunu kırmış oldu.

“ASUS’un bu yıl da bu prestijli ödüllere layık görülmesinden dolayı çok mutluyum,” diyen ASUS Baş Tasarımcısı Mitch Yang, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her yıl daha fazla sayıda Red Dot ödülüyle rekorlar kırmayı sürdüren ASUS ekibi, İnanılmazın Peşinde koşan inovasyon ruhumuzu ve müşterilerimize en iyi ürün ve deneyimleri sunma arzumuzu açıkça gözler önüne seriyor.”

Red Dot CEO’su Prof. Dr. Peter Zec, “Ödül kazananları başarılarından ötürü tebrik ederim. Jürinin sıkı kriterlerini karşılayabilen bu ürünler ödül kazanmayı hak eden kalitede tasarımlara sahip olduklarını kanıtladı. Ödüllü ürünler tasarım sektöründeki temel eğilimleri belirlemelerinin yanı sıra gelecekte nelerle karşılaşacağımız konusunda da fikir veriyorlar,” dedi.

Red Dot Ürün Tasarımı Ödülleri, dünyanın en büyük tasarım yarışmalarından biri. 2019’da 55 ülkeden tasarımcılar ve üreticiler 5.500’den fazla ürünle bu yarışmaya katıldı. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan oluşan uluslararası jüri 60 yıldan fazla süredir her sene toplanarak, adayları günler süren sıkı değerlendirmelerden geçirip en iyi tasarımları seçiyor. Ürünler inovasyon, işlevsellik, kalite, dayanıklılık ve ergonomi açılarından inceleniyor.

Kazanan ürünler 3 Temmuz – 11 Ağustos 2019 tarihleri arasında Essen, Almanya’daki Red Dot Tasarım Müzesi’nde düzenlenecek özel bir sergide gösterilecek.

2019 Red Dot Ödülü Kazananları

Akıllı Telefonlar Monitörler ROG Ekran Kartları
ROG Phone ve çevre birimleri ASUS ProArt PA34V ROG Thor 1200P
Dizüstü Bilgisayarlar Mini PC’ler ROG Matrix GeForce RTX 2080 Ti
ASUS ZenBook S ProArt PA90 Çevre Birimleri ve Aksesuarlar
ASUSPRO P3540 Anakartlar

 

ROG Balteus Qi
Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları PRIME X299-Deluxe II ASUS Gimbal G3M
ROG Mothership GZ700 TUF Z390-Plus Gaming Bilgisayar Kasası
ROG Zephyrus GX701 ROG Maximus XI Formula ROG Strix Helios
ROG Zephyrus S GX531 ROG Maximus XI Gene TUF Gaming GT501
ROG Zephyrus (Yeni Nesil) CPU Soğutucuları  
TUF Gaming FX505 / FX705 ROG Ryujin 360  
ASUS, En Yeni Oyuncu Ürünlerini ROG Convention 2019’da Duyurdu