ASUS, Red Dot Tasarım Ödülleri 2021’de 37 Ödülle Rekor Kırdı ASUS, Red Dot Tasarım Ödülleri 2021’de 37 Ödülle Rekor Kırdı
(Haber Bülteni) 1955 yılından bu yana dünya genelinde düzenlenen Red Dot Tasarım Ödülleri 2021 sahiplerini buldu. Tasarım kalitesi ve inovasyon derecesi gibi süreçler kapsamında... ASUS, Red Dot Tasarım Ödülleri 2021’de 37 Ödülle Rekor Kırdı

(Haber Bülteni)

1955 yılından bu yana dünya genelinde düzenlenen Red Dot Tasarım Ödülleri 2021 sahiplerini buldu. Tasarım kalitesi ve inovasyon derecesi gibi süreçler kapsamında değerlendirilen markalar arasında yer alan ASUS, 37 ödül almaya hak kazandı. ASUS, böylece bir yıl içinde kazanılan Red Dot ödülü sayısında kendi rekorunu kırmış oldu.

ASUS, dizüstü bilgisayarları, kurumsal bilgisayarları, gaming dizüstü bilgisayarları ve aksesuarları, anakartları, grafik kartları ve ekranlarından oluşan ürünleriyle ödüle layık görüldü.

 

Tasarım konusunda uluslararası bir kalite simgesi olarak kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri; üç ana kategoride düzenleniyor. Bunlar Tasarım Konsepti, Markalar ve İletişim Tasarımı ve Ürün Tasarımı. Uluslararası tasarım uzmanlarından oluşan bağımsız bir jüri tarafından değerlendirilen Red Dot Tasarım Ödülleri’ne 60 ülkeden 7.800 başvuru gerçekleşti. Ödül almaya hak kazanan ürünler, inovasyon seviyesi, işlevsellik, resmi kalite, uzun ömür ve ergonomi gibi kriterler göz önüne alınarak belirlendi.

ASUS’un bu yıl da tasarım konusunda prestijli ödüllere layık görülmesine dair konuşan ASUS Baş Tasarımcısı Mitch Yang; “Yaratıcı sürecin en başından itibaren kullanıcıların ihtiyaçlarını ve tercihlerini dikkate alan tasarım felsefesiyle, keyifli ve güçlendirici deneyimler sunarak, müşterilerde memnuniyet yaratan yenilikçi ürünler geliştirmeye çalışıyoruz. Bu yıl Red Dot tarafından yeniden takdir edilmekten onur duyuyoruz. Ve bu yeni rekoru kıran tüm ASUS ekibiyle gurur duyuyorum ” dedi.

 

Red Dot Tasarım Ödülleri 2021’de Ödül Alan ASUS Ürünleri

 

Dizüstü Bilgisayarları Gaming aksesuarları Ekranlar
ASUS ZenBook Duo/Pro Duo ROG Gladius III serisi ProArt Ekran PA148CTV
ASUS VivoBook 14 X415 ROG Claymore II Wireless Gaming Klavye ProArt Ekran PA328CGV
Kurumsal Dizüstü Bilgisayarları ROG Falchion Wireless Gaming Klavye ASUS ZenBeam Latte L1
ASUS BR1100 Series ROG Kunai 3 Gamepad  
ASUS Chromebook Flip CX5 ROG Ryujin II 240  
ASUS Chromebook Detachable CM3  
   

Anakartlar

 
Kurumsal Bilgisayarlar ROG Maximus XIII Extreme  
ASUS Commercial Chromebox 4 ROG Strix Z590-E Gaming WiFi  
ASUS Chromebox 4    
  Grafik Kartları  
Gaming Dizüstü Bilgisayarları ROG Strix GeForce RTX™ 3080  
ROG Flow X13 TUF Gaming GeForce RTX™ 3080  
ROG Strix Scar ROG Strix LC Radeon™ RX 6800 XT  
ROG Zephyrus G14 ACRNM    

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.