ASUS ROG Strix G Oyuncu Modelini Duyurdu ASUS ROG Strix G Oyuncu Modelini Duyurdu
(Haber Bülteni) Oyuncular için özel olarak geliştirdiği teknolojileri son kullanıcı ile buluşturan ASUS Republic of Gamers markası, ROG Strix G ailesinin yeni üyelerini duyurdu.... ASUS ROG Strix G Oyuncu Modelini Duyurdu

(Haber Bülteni)

Oyuncular için özel olarak geliştirdiği teknolojileri son kullanıcı ile buluşturan ASUS Republic of Gamers markası, ROG Strix G ailesinin yeni üyelerini duyurdu.

Asus yaptığı açıklamada; yeni Strix G 15/17 modelinin donanım tarafında soğutmayı destekleyen sıvı metal bileşenli 10.Nesil işlemci ve RTX Super serisi ekran kartlarıyla güçlendirildiği bilgisini paylaştı. Ayrıca yeni Strix G modelinin yüksek hızlı ekran tazelemesi ile ekran çözünürlüğü ve panel teknolojilerinde de iddalı çözümler sunduğu aktarıldı.

Kasa tasarımında kaliteli alüminyum alaşımlı metal kullanıldığı bilgisi paylaşılırken, sağlam bir gövdeye sahip bu kasa aynı zamanda BMW Designworks Group ile birlikte tasarlanarak görsel açıdan da kullanıcıların ilgisini çekecek bazı yenilikleri barındırdığı iletildi. Yapılan açıklamanın bu bölümünde Strix G’nin, RGB aydınlatmalı saydam kenarlara ve klavyeyi vurgulamak için saydam WASD tuşlarına sahip olduğu aktarıldı. Kullanıcıların kişisel zevklerine göre Aura Sync uyumlu cihazların bağlanabileceği ve oyun ortamlarındaki renklerin ve efektlerin kişiselleştirilebileceği kaydedildi.

Yeni NVIDIA RTX SUPER teknolojisi ile sunulduğu belirtilen 10.nesil Intel işlemcili bu cihazın  bugünkü mevcut donanım teknolojisinde çok geniş bir konfigürasyon seçeneği sunduğu aktarıldı. Strix SCAR 15/17’nin soğutma ve ekran teknolojileri çözümleri ile kullanıcıları tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bir ürün olduğu vurgulandı.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.